14:29:30 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
نظام اسلامی ایران یک نظام قدرتمند و پابرجاست
نظام اسلامی ایران یک نظام قدرتمند و پابرجاست
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهارشنبه طی سفر به شهرستان هرسین با اعضای ستاد نماز جمعه و اقشار مختلف مردم دیدار کرد. نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط اعضای ستاد نماز جمعه هرسین کار اعضای ستاد را با اهمیت توصیف

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهارشنبه طی سفر به شهرستان هرسین با اعضای ستاد نماز جمعه و اقشار مختلف مردم دیدار کرد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط اعضای ستاد نماز جمعه هرسین کار اعضای ستاد را با اهمیت توصیف کرد.

وی افزود: امروز نظام اسلامی علاوه بر پابرجایی یک نظام پرقدرت و نیرومند است و این مواضعی که رهبر معظم انقلاب به عنوان ولی فقیه دارند به برکت مجموعه امتی است که در صحنه و مقاوم هستند.

آیت الله علما تصریح کرد: یکی از نکات مهمی که رهبر معظم انقلاب در دیدار  با مردم تبریز داشتند توصیف مردم سالاری بود که گوشه ای از آنرا برای مردم باز کردند.

خبر جدید  تشریح برنامه‌های «هفته سلامت مردان» در کرمانشاه

وی با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال، بیان داشتند: اصولا در راهپیمایی های گذشته رهبر معظم انقلاب پیام و بیانیه نمی دانند و در جلسه ای از مردم تشکر می کردند ولی در راهپیمایی امسال اینکار را انجام دادند.

این مسئول افزود: در ۲۲بهمن امسال مردم توجیه بودند و احساس وظیفه و تفکیک داشتند که این خیلی با اهمیت بود که مردم علی رغم حضور پرشور گله‌مندی هم داشتند و این یکی از جنبه های مردم سالاری است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته ستاد نماز جمعه هرسین، خاطرنشان کرد: شما برای اعتلای کلمه توحید و انقلاب تلاش می کنید و امروز زیر این آسمان کبود فقط یک جا کلمه اسلام بلند است و آن جمهوری اسلامی است و امام خمینی (ره) هم بر روی این نکته تأکید داشتند و شما دارید به این فضا خدمت می کنید.

خبر جدید  گمرک کرمانشاه در جایگاه نخست صادرات/ عراق اولین مقصد صادراتی

در ادامه این جلسه حجت الاسلام اجرایی امام جمعه هرسین، گزارشی از کارهای صورت گرفته در مدت ۶ماهه حضور خود در هرسین ارائه کرد و اظهار داشت: با وجود تلاش های صورت گرفته در راستای هر چه باشکوهتر کردن نماز جمعه متأسفانه مکان موجود جوابگوی حضور مردم نیست.

وی افزود: امام جمعه سابق کار توسعه  ۵۰۰متر محوطه مسجد را شروع کردند که با مشکلات مالی مواجه شد و امروز توانسته ایم با پیگیری های انجام شده کار ساخت را ادامه دهیم.

امام جمعه هرسین تصریح کرد: هرسین پنجمین شهر بیکار کشور است که با مشکلات اجتماعی در آن بیداد می کند و این موضوع مردم را آزار می دهد ولی درعوض مردان متدین و زنان با حجابی دارد.

خبر جدید  نام بانوی کرمانشاهی در ترکیب کاراته کاهای اعزامی به رقابتهای آسیایی جاکارتا

حجت الاسلام اجرایی در ادامه اظهار داشت: در مدت حضور در شهرستان هرسین از مدارس سرکشی کرده و جلسات پرسش و پاسخی برگزار کرده ایم و از مدارس برای حضور در نماز جمعه دعوت شده است.

وی گفت: نماز جمعه ۴ همیار دارد که مدارس وآموزش و پرورش، اصناف، روستائیان و ادارات از آنجمله اند که با این اوصاف حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد نماز جمعه اولی داریم.

این مسئول افزود: امروز نظام اسلامی علاوه بر پابرجایی یک نظام پرقدرت و نیرومند است و این مواضعی که رهبر معظم انقلاب به عنوان ولی فقیه دارند به برکت مجموعه امتی است که در صحنه و مقاوم هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه