20:01:25 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
نقاشان کوچک کرمانشاه ۳ دیپلم افتخار فنلاند را کسب کردند
نقاشان کوچک کرمانشاه ۳ دیپلم افتخار فنلاند را کسب کردند
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نقاشان کوچک کرمانشاه به‌عنوان نمایندگان ایران، نمایشگاه سه سالانه‌ نقاشی کودکان «های وینکا» با موضوع «با یکدیگر» در سال ۲۰۱۷ برگزار شد و این نقاشان کوچک کرمانشاه توانستند ۳ دیپلم افتخار آن را نصیب خود کنند. گفتنی است که آتنا نیکوسرشت ۸ ساله، آکو پرویزی و احمدرضا آزادی‌پور ۶ ساله

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نقاشان کوچک کرمانشاه به‌عنوان نمایندگان ایران، نمایشگاه سه سالانه‌ نقاشی کودکان «های وینکا» با موضوع «با یکدیگر» در سال ۲۰۱۷ برگزار شد و این نقاشان کوچک کرمانشاه توانستند ۳ دیپلم افتخار آن را نصیب خود کنند.

گفتنی است که آتنا نیکوسرشت ۸ ساله، آکو پرویزی و احمدرضا آزادی‌پور ۶ ساله هر سه از آموزشگاه خانه‌ خورشید  کرمانشاه نیز دیپلم افتخار این رقابت را به خود اختصاص دادند.

خبر جدید  شکل گیری تمدن اسلامی در گرو تلفیق ایمان و دانش است

بر پایه این گزارش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۰ اثر (حداکثر آثار ارسالی تعیین‌شده از طرف مسابقه) در این مسابقه شرکت کرده بود.

نقاشان کوچک کرمانشاه از میان ۶ هزار و ۸۰۰ اثر از ۶۶ کشور جهان به شانزدهمین نمایشگاه سه سالانه‌ نقاشی کودکان «های وینکا» کشور فنلاند در سال ۲۰۱۷ ارسال‌شده بود، توانستند ۳ دیپلم افتخار آن را نصیب خود کنند.

خبر جدید  ششمین جشنواره تئاتر ملی ایثار به میزبانی کرمانشاه آغاز به کار کرد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه