9:26:43 - دوشنبه 5 مارس 2018
نقاط مرزی استان کرمانشاه غبارآلودمی‌شود/دمای هوا درنقاط زلزله‌زده
نقاط مرزی استان کرمانشاه غبارآلودمی‌شود/دمای هوا درنقاط زلزله‌زده
محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت هوای استان کرمانشاه طی روزهای آینده گفت: هوای استان تا روز چهارشنبه تحت تاثیر گذر امواج ضعیفی از جو منطقه، در بعضی ساعات همراه با بارش‌ پراکنده به ویژه در نیمه شمالی و روز سه شنبه پیش بینی می شود. وی افزود: طی ساعاتی از

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت هوای استان کرمانشاه طی روزهای آینده گفت: هوای استان تا روز چهارشنبه تحت تاثیر گذر امواج ضعیفی از جو منطقه، در بعضی ساعات همراه با بارش‌ پراکنده به ویژه در نیمه شمالی و روز سه شنبه پیش بینی می شود.

وی افزود: طی ساعاتی از بعدازظهر امروز وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود و ممکن است در اوایل وقت فردا هوا را به خصوص در نواحی مرزی کم و بیش غبارآلود کند.

خبر جدید  المپیاد بزرگ ورزش محلات استان کرمانشاه

 مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه ادامه داد: روز جمعه نیز با ورود موج ناپایدار دیگری به جو منطقه، در بعضی ساعات شاهد وزش باد نسبتاً شدید در سطح استان خواهیم بود.  

وی شهر سومار را با بیشینه دمای ۲۵  درجه سانتیگراد بالای صفر، گرمترین نقطه استان و شهرستان کنگاور را با کمینه دمای ۴ درجه سانتیگراد بالای صفر سردترین نقطه استان اعلام کرد.

خبر جدید  زلزله‌زده‌ها چشم به راه خیرین برای سرپا کردن کتابخانه‌ها

خسروی افزود: هوای کرمانشاه نیز بین کمینه دمای ۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و  بیشینه دمای ۱۸درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بود.

وی اشاره ای به دمای هوای نقاط زلزله زده داشت و گفت: شب گذشته دمای هوا در سردترین ساعت در تازه آباد ۱۱درجه سانتیگراد بالای صفر، گیلانغرب ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر، سرپل ذهاب ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر و قصر شیرین ۱۳ درجه سانتی گراد گزارش شده است.

خبر جدید  تایید پنجمین کانون بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه