19:13:20 - دوشنبه 8 آوریل 2019
نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب تبیین شد
نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب تبیین شد
نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب در دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با امام جمعه این شهرستان تبیین شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه،نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب ظهر امروز با حضور محمدرضا حبیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و اعضای هیئت رئیسه واحد کرمانشاه به همراه سایر دانشگاهیان استان کرمانشاه در دیدار نوروزی با امام جمعه کرمانشاه تبیین شد.

آیتالله مصطفی علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این دیدار در سخنانی ارزش علم و سرمایه انسانی و علمی در دانشگاه را با اهمیت برشمرد و با اشاره به مبانی گام دوم انقلاب مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری؛ نقش دانشگاه را در دوره پس از ۴۰سال نخست انقلاب مهمتر از سایر ارگان ها دانست.

خبر جدید  دوره آموزشی تشکیلاتی مدیران سما کشور در حرم‌ مطهر رضوی

هر یک از رؤسای دانشگاههای مختلف کرمانشاه هم در این دیداربه بیان نظرو برنامههای خود در راستایتحقق بیانیه گام دوم انقلاب پرداختند.

محمدرضا حبیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه نیز در این جلسه از هماهنگی دانشگاه و دولت در راستای تحقق این بیانیه و مأموریتگرابودن دانشگاه مطالبی بیان کرد.

خبر جدید  برنامه‌محوری بهترین راهکار خروج از مشکلات دانشگاه است

حجتالاسلام والمسلین مرتضی جلیلی مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای کرمانشاههم دیدگاه خود را دربارهنقش دانشگاهیان در تحقق بیانیه گام دوم و شعار سال ارائه کرد.

پس از این دیدار هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان با مدیرکل این اداره نیز دیداری و دربارهمباحث مشترک دانشگاه در مدارس سما با آموزش و پرورش گفتگو کردند.

خبر جدید  اجرای بیانیه رهبری چهره دیگری از انقلاب را ترسیم می کند

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه