3:09:34 - یکشنبه 28 آوریل 2019
نقش مؤثر سپاه در برگزاری مراسم بزرگداشت عملیات بازی دراز
نقش مؤثر سپاه در برگزاری مراسم بزرگداشت عملیات بازی دراز
کرمانشاه- مدیرکل حفظ آثار استان کرمانشاه با اشاره به نقش سپاه و بسیج درعملیات بازی دراز گفت: از صفر تا صد برنامه‌های مربوط به سالگرد بزرگداشت عملیات بازی دراز را نیز سپاه انجام داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرادعلی محمدی امروز شنبه در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، به ارائه گزارشی از ویژه برنامه‌های برگزاری مراسم گرامیداشت عملیات بازی دراز و سالروز آزادی خرمشهر پرداخت و بیان داشت: در این راستا تمهیدات لازم جهت هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه‌ها در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  نماز جمعه این هفته کرمانشاه برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه افزود: آزادی خرمشهر نماد مقاومت مردم ایران بود که مردم با حداقل امکانات موفق شدند در برابر دشمن تا دندان مسلح به پیروزی برسند.

محمدی یادآور شد: در عملیات آزادسازی خرمشهر رزمندگان ایران توانستند بیش از ۱۹ هزار و ۷۰۰ نفر از نیروهای دشمن را به اسارت درآورند و ۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر مربع از مناطق اشغالی آزاد کردند.

خبر جدید  لزوم راه اندازی سامانه توزیع دقیق گوشت و مرغ با قیمت دولتی

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه با اشاره به نقش سپاه و بسیج در عملیات بازی دراز گفت: از صفر تا ۱۰۰ برنامه‌های مربوط به بزرگداشت سالگرد عملیات بازی دراز را نیز نیروهای سپاه انجام دادند.

این مسئول با بیان اینکه جهت برگزاری مراسم گرامیداشت سوم خرداد نیز کمیته‌ای تشکیل شده است، گفت: دستگاه‌های مختلف آمادگی خود را برای برپایی هر دو مراسم مذکور اعلام کرده‌اند.

خبر جدید  آقای جهانگیری، لطفا این‌بار چکمه همراه بیاورید!

در پایان این جلسه آمادگی دستگاه‌های مختلف برای برگزاری مراسم بزرگداشت عملیات بازی دراز و سالگرد پیروزی خرمشهر اعلام شد.

کد خبر ۴۶۰۱۷۶۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه