14:25:29 - چهارشنبه 23 ژانویه 2019
نمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه برپا می‌شود
نمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه برپا می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه خبرداد و گفت: در این نمایشگاه عملکرد چهل ساله دستگاه‌های اجرایی استان ارائه می‌شود.

عباس سروری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از برپایی نمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب اسلامی از ۱۲ تا ۱۷ بهمن ماهدر محل دائمی نمایشگاههای استان کرمانشاه خبرداد و اظهار داشت: چهلمین سال پیروزی انقلاب دشمنان را ناامید و مأیوس کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه عطفی در عظمت و شکوه ملت ایران دانست که سبب عزت و اقتدار ایران اسلامی شده است و افزود:این نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در تمامی بخشها به نمایش میگذارد.

خبر جدید  دعوت احزاب و شخصیت‌های سیاسی استان‌ها از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سروریخاطرنشان کرد: این نمایشگاه با هدف آشنایی نسل جوان با انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و دستاوردهای نظام در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی برپا میشود و تلاش شده تا در این نمایشگاه جامعه و به ویژه نسل جوان به شیوهای هنرمندانه در جریان اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی قرار بگیرند.

وی افزود: برگزاری مراسم ویژه ۱۲ بهمن همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن، عطرافشانی مزار شهدا و تجدید بیعت با شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس استان، برگزاری مراسم نورافشانی و گلبانگ الله اکبر به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در غروب روز ۲۲ بهمن با حفظ حرمت ایام فاطمیه از برنامههای در نظر گرفته شده در استان برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است.

خبر جدید  قیمت انواع میوه و تره‌بار و مواد پروتئینی در کرمانشاه؛ چهارشنبه ۱۹ تیرماه + جدول

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با تأکید بر ارائه عملکرد دستگاههای اجرایی در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: خدمات و فعالیتهای ارزندهای در بخشهای مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شده است که باید این خدمات به جامعه به ویژه به نسل جوان و نوجوان ارائه شود.

خبر جدید  برداشت سیب‌زمینی در استان کرمانشاه سبب کاهش قیمت در کشور می‌شود

انتهای پیام /


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه