16:30:54 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در کرمانشاه برگزار نمی‌شود
نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در کرمانشاه برگزار نمی‌شود
رضا سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بازرسی مستمر از صنوف بازار در دستور کار ما قرار دارد و با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در ستاد تنظیم بازار، مشکلی در بحث اقلام ضروری  نداریم.  وی با تاکید بر اینکه هر گونه افزایش غیر قانونی قیمت در بازار رصد و برخورد می‌شود، افزود:

رضا سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بازرسی مستمر از صنوف بازار در دستور کار ما قرار دارد و با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در ستاد تنظیم بازار، مشکلی در بحث اقلام ضروری  نداریم.

 وی با تاکید بر اینکه هر گونه افزایش غیر قانونی قیمت در بازار رصد و برخورد می‌شود، افزود: انتظار می‌رود؛ وضعیت بازار به نحوی تنظیم شود که شاهد رقابت عرضه کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب باشیم.

خبر جدید  اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای رونق تولید کرمانشاه

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در ادامه بیان کرد: با توجه به تصمیم کمیسیون تنظیم بازار، امسال نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در کرمانشاه برگزار نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بازرسی‌ها در این ایام تشدید می‌شود، گفت: عرضه کالای مرغوب در زمان مناسب مهمترین هدفگذاری است و لذا بازاریان با توجه به عدم تشکیل نمایشگاه بهاره، قول های خوبی برای کنترل و عرضه کالای با کیفیت داده اند.

خبر جدید  جای بازارچه فروش مستقیم محصولات شیلاتی در کرمانشاه خالی است

سلیم ساسانی با اشاره به تشکیل جلسات مستمر با  دستگاه‌های ذیربط همچون سازمان صنعت، معدن، تعزیرات، گفت:  امسال با حساسیت بیشتری در بحث کنترل، نظارت و عرضه اقلام ضروری اقدام می‌کنیم.

وی نظارت و کنترل بر اصناف بازار را از وظایف اتاق اصناف دانست و افزود: این رسالت مهم در تعامل با سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسان سازمان صنعت وتجارت انجام خواهد شد.

خبر جدید  دستور رئیس جمهور به وزیر کشور و استاندار کرمانشاه در پی زلزله امروز

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه ابراز امیدواری کرد؛ امسال شاهد بازاری مطمئن و مناسب باشیم واز هیچ کوششی برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم دریغ نخواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه