11:41:26 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
نماینده سیرجان: بحران خشکسالی در کرمان جدی است
نماینده سیرجان: بحران خشکسالی در کرمان جدی است
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان با سرعت خیلی خوبی در حال حرکت است، تصریح کرد: استاندار کرمان با روحیات جهادی استان کرمان را به خوبی مدیریت می‌کنند. به گزارش ایسنا، شهباز حسن‌پور پیش از ظهر امروز ۲۶ بهمن‌ماه در جلسه شورای اداری استان کرمان

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان با سرعت خیلی خوبی در حال حرکت است، تصریح کرد: استاندار کرمان با روحیات جهادی استان کرمان را به خوبی مدیریت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، شهباز حسن‌پور پیش از ظهر امروز ۲۶ بهمن‌ماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با حضور رییس کل دیوان محاسبات گفت: سطح هماهنگی و یکپارچگی مدیران استان کرمان مثال زدنی است.

خبر جدید  همه به فکر اجرایی کردن شعار سال باشند

وی با بیان اینکه قطار توسعه استان کرمان با سرعت خیلی خوبی در حال حرکت است، تصریح کرد: استاندار کرمان با روحیات جهادی استان کرمان را به خوبی مدیریت می‌کنند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: وضعیت خشکسالی استان کرمان یک بحران جدی تبدیل شده است و میزان بارندگی در برخی از شهرستان‌ها در سال جاری کمتر از ۵ میلیمتر است، لذا در این زمینه مجلس و دولت باید یک اقدام اساسی انجام دهند.

خبر جدید  دستگیری خواستگار ناکام/ مجرم دختر مورد علاقه‌اش را به قتل تهدید کرده بود

وی ادامه داد: امیدواریم استان کرمان اولین استانی باشد که تفویض اختیارات به آن داده می‌شود، در سال گذشته استاندار کرمان موافقت ریاست مجلس برای تفویض اختیار به استان کرمان را گرفتند، اما متاسفانه برخی از وزرای شجاعت تفویض اختیارات را ندارد.

حسن‌پور بیان کرد: هر وزیری اختیارات به استان کرمان بدهد اگر نیاز به قانون دارد، لایحه‌ای به مجلس ارایه دهد و مجلس حتما حمایت خواهد کرد.

خبر جدید  لزوم نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی برای اشتغالزایی

 

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه