18:10:41 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در بیمارستان بستری شد
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در بیمارستان بستری شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، عصر دیروز در حین بازدید و سرکشی از بیمارستان امام رضا دچار درد شدید در ناحیه معده شد. بر پایه این گزارش، به علت وخامت حال جسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و با توجه به حالات و

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، عصر دیروز در حین بازدید و سرکشی از بیمارستان امام رضا دچار درد شدید در ناحیه معده شد.

بر پایه این گزارش، به علت وخامت حال جسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و با توجه به حالات و پریدگی رنگ صورت وی، مورد معاینه دکتر سروش رئیس بیمارستان امام رضا کرمانشاه قرار گرفت و بعد از انجام معاینات و آزمایش‌ها متوجه خونریزی شدید معده وی شد.

خبر جدید  رشد ۱۵۸ درصدی صادرات گوجه فرنگی از گمرکات استان کرمانشاه طی امسال

عیادت از احمد صفری نماینده مجلس

گفتنی است که با توجه به وضعیت بحرانی احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، سریعاً وی را در بخش بستری و روند عملیات درمانی کادر پزشکی صورت گرفت.

گفتنی است که احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از محبت‌های مردم و زحمات پرسنل بیمارستان اعم از کادر درمان واداری تقدیر و تشکر کرد.

خبر جدید  ما به دشمنانمان نه باج داده ایم و نه خواهیم داد

کادر پزشکی در خصوص وضعیت کنونی احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اعلام داشت که وضعیت وی رو به بهبود است و همچنان متخصصان پزشکی کلیه امور پزشکی را انجام می‌دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه