18:34:02 - یکشنبه 7 آوریل 2019
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از مناطق سیل‌زده هرسین بازدید کرد+تصاویر
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از مناطق سیل‌زده هرسین بازدید کرد+تصاویر
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از مناطق سیل‌زده شهرستان هرسین بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما نماینده ولیفقیه در استان کرمانشاه ازروستاهای سیلزده فراش، قرهولی و تخت شیرین از توابع هرسین و پل چهر این شهرستانبازدید کرد ودر جریان خسارات سیل و آبگرفتگی روستاها و منازل مردم شهرستان هرسین قرار گرفت و به مطالبات مردم این روستاها رسیدگی کرد.

آیتالله مصطفی علما، نماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حادثه سیلاب اخیر در کشور گفت: تمام توان دستگاهها و ارگانهای مختلف تا رفع کامل مشکلات مناطق سیلزده باید به کارگیری شود و با جبران خسارتهای ناشی از سیل تا حد ممکن بخشی از رنج مردم تسکین یابد.

خبر جدید  برف و باران مهمان کرمانشاهی‌ها می‌شود

علما با بیان اینکه چنین حوادثی باید درس عبرت شود تا در تمام تصمیمگیریها و ساخت و سازها آیندهنگری داشته باشیم و هرگونه حادثه احتمالی را در نظر بگیریم افزود: با انجام اقدامات پیشگیرانه مناسب استاندار و مجموعه مدیریتی استان و نیروهای نظامی و انتظامی مشکل جدی در استان به وجود نیامد و اوضاع تحت کنترل بود.

وی با اشاره به اینکه باید با بررسی دقیق، مناطق خطرپذیر در حوادث طبیعی مختلف به خصوص سیل را شناسایی کرد عنوان کرد: در فرصتهای مناسب و شرایط جوی آرام این مناطق خطرپذیر را ساماندهی و در مقابل حوادث ایمن کرد تا در چنین شرایطی باعث غافلگیری و بروز خسارات نشوند.

خبر جدید  تیم‌های پزشکی بسیج کرمانشاه به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام می‌شوند

نماینده ولیفقیه در استان کرمانشاه با اشاره به تلاشها و خدمات دولتی مسئولان اظهار کرد: همچنان به همراهی و ارسال کمکهای مردمی به سیلزدگان چه در داخل استان و چه در استانهای دیگر به خصوص استان همجوار لرستان نیاز است و اطمینان داریم که مردم استان با بصیرت و موقعیت شناسی از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهند کرد.

خبر جدید  محور اورامانات به سرو آباد به دلیل سقوط بهمن بسته است

به گزارش تسنیم، شهرستان هرسین در جریان سیلاب متحمل خسارات زیادی در بخش راه، ابنیه، پلها، کشاورزی قرار گرفت و شدت بارندگیهای چند روز اخیر وضعیت این شهرستان را بحرانیتر کرد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه