1:02:13 - شنبه 11 جولای 2020
نمایندگان کرمانشاه موضع خود در زمینه تایید اعتبارنامه تاجگردون را اطلاع‌رسانی کند
نمایندگان کرمانشاه موضع خود در زمینه تایید اعتبارنامه تاجگردون را اطلاع‌رسانی کند
شوراى تبیین مواضع بسیج دانشجویى کرمانشاه در نامه‌اى خطاب به نمایندگان استان در مجلس نوشت: از شما نمایندگان درخواست داریم موضع و رأى خود در زمینه تایید اعتبارنامه تاجگردون را به اطلاع مردم استان برسانید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، شوراى تبیین مواضع بسیج دانشجویى استان کرمانشاه در نامه اى خطاب به نمایندگان استان در مجلس شوراى اسلامى نوشت: دانشجویان بسیجى از شما نمایندگان درخواست دارند ضمن پیگیرى قانون شفافیت آراء، موضع و رأى خود در زمینه تایید اعتبارنامه آقاى تاجگردون را به اطلاع مردم شریف و شهیدپرور استان برسانید.

در این نامه آمده است:
 شفافیت آراء نمایندگان محترم، یکى از خواسته‌ها و مطالبات مردم بوده که مى تواند موجب دلگرمى و اعتماد بیشتر آنان گردد. مجلس انقلابى و کارآمد و در عین حال به دور از مصلحت سنجى هاى نگران کننده یقینا نقش بسزایى در حل مسائل و مشکلات جارى کشور خواهد داشت. مجلسى که در ابتداى راه قرار دارد و با محکى به نام تایید اعتبارنامه جناب آقاى تاجگردون روبرو مى باشد. موضوعى که ضمن جلوگیرى از ورود فردى با سوابق قابل تامل به مجلس، نشان دهنده قاطعیت و اراده محکم در پیگیرى حقوق ملت و عزم جدى در مبارزه با فساد و آغاز آن از درون مجلس شوراى اسلامى خواهد بود که مطمئنا از دید آحاد ملت به دور نخواهد ماند.

خبر جدید  دانشجویان آزاد کرمانشاه موفق به کسب مقام سوم مسابقات بسکتبال کشوری شدند

در این راستا دانشجویان بسیجى استان در لبیک به رهنمود‌ها و فرامین مقام معظم رهبرى (حفظه الله) در خصوص مطالبه گرى، از شما نمایندگان معزز درخواست دارند ضمن پیگیرى قانون شفافیت آراء، موضع و رأى خود در این زمینه را به اطلاع مردم شریف و شهیدپرور استان برسانید.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  بسیج دانشجویی علوم پزشکی کرمانشاه در مسیر راهپیمایی ایستگاه سلامت برپا کرد + عکس
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه