20:34:37 - شنبه 1 ژوئن 2019
نهاد کتابخانه‌های عمومی موجب توسعه فرهنگ در شهرستان هرسین شد
نهاد کتابخانه‌های عمومی موجب توسعه فرهنگ در شهرستان هرسین شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور زمینه توسعه فرهنگ در شهرستان هرسین را فراهم کرده است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل کتابخانههای عمومی استان کرمانشاه، محمد ابراهیم الهیتباردر مراسم اختتامیه دومین جشنواره داستاننویسی و نمایشنامهنویسی شهرستان هرسین، گفت: این شهرستان به عنوان شهرستان دارای اولویت به لحاظ اجرای برنامههای فرهنگی و اجتماعی، در نظر گرفته شده و به لحاظ ساختاری و اعتباری مورد توجه قرار میگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه از تلاشهایمدیرکل کتابخانههای عمومی استان کرمانشاه برای برگزاری برنامههای فرهنگی در شهرستان هرسین تشکر کرد.

خبر جدید  راهپیمایی روز قدس پیام آور انسجام ملی است

در ادامه مدیر کل کتابخانههای عمومی استان کرمانشاه نیز گفت: جشنواره داستاننویسی و نمایشنامهنویسی با پیگیریهای اداره کل کتابخانهها، همکاری فرمانداری شهرستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور نویسندگان و هنرمندان فعال فرهنگی برگزار شد.

معصومه حسنی خونساربیان کرد: بیش از ۱۰۳ اثر فرهنگی شامل داستان، داستانک، نمایشنامه و فعالیت فرهنگی ویژه نوجوانان در این جشنواره ارائهو آثار در قالب الکترونیکی به دبیرخانه ارسال شد و ۹ نفر در بخشهای مختلف داوری آثار را بر عهده داشتند.

خبر جدید  حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و چهلمین فجر انقلاب اسلامی

ویافزود: در این جشنواره در بخش «داستان کوتاه» پنج نفر، «نمایشنامه نویسی» چهار نفر، در بخش نوجوان ۶ نفر در بخش ویژه انقلاب اسلامی یک نفر برگزیده و از چهار نویسنده پیشکسوت این شهرستان با اهدای لوح افتخار و تندیس جشنواره تجلیل شد.

مدیرکل کتابخانههای عمومی استان کرمانشاهگفت: جشنواره داستاننویسی و نمایشنامهنویسی شهرستان هرسین یکی از مصوبات سفر دبیرکل نهاد کتابخانههای عمومی کشور و جلسه شورای معاونین۲۱ شهریور سال ۹۷ در این شهرستان بود که با همت مسئولان فرهنگی و اداره کتابخانههای عمومی این شهرستان اجرایی شد.

خبر جدید  واگذاری رایگان ۱۰ استخر پرورش ماهی به مددجویان کرمانشاهی

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: نهاد کتابخانه‌های عمومی موجب توسعه فرهنگ در شهرستان هرسین شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه