18:33:06 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
نوروز ۹۷ پلیس امدادگر در کرمانشاه آغاز به کار می‌کند
نوروز ۹۷ پلیس امدادگر در کرمانشاه آغاز به کار می‌کند
به گزارش خبرنگار مهر، تفاهم نامه آموزشی میان پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه و مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه به امضا رسید. زینب محمدی، سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه در این خصوص توضیح داد: با انعقاد تفاهم نامه آموزشی بین این مرکز و پلیس راهنمایی و رانندگی استان، با حضور جانشین

به گزارش خبرنگار مهر، تفاهم نامه آموزشی میان پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه و مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه به امضا رسید.

زینب محمدی، سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه در این خصوص توضیح داد: با انعقاد تفاهم نامه آموزشی بین این مرکز و پلیس راهنمایی و رانندگی استان، با حضور جانشین فرماندهی راهنمایی رانندگی تمام نیروهای این ارگان نظامی آموزش امداد و کمکهای اولیه را آموزش می‌بینند.

خبر جدید  علائم تب خونریزی دهنده "کریمه کنگو" را بشناسید

محمدی از راه اندازی طرح پلیس امدادگر با موافقت پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد و افزود: با توجه به اینکه هنگام حوادث یکی از اولین نیروهایی که به صحنه وارد می‌شود پلیس است بهترین فرصت را آموزش این نیروها دیدیم و با درخواست ما قبل از نوروز ۹۷ این آموزش ها برای نیروهای شرکت کننده در طرح نوروزی آغاز و در این ایام در کنار دیگر دستگاه ها همراه با خدمات ارزشمندی که پلیس ارائه خواهد داد آمادگی مواجهه با حوادث احتمالی و کمک های اولیه را خواهند داشت.

خبر جدید  پذیرش دفترچه‌های بیمه سلامت همگانی در مراکز خصوصی

وی همکاری در آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به دانشجویان مرکز علمی کاربردی هلال احمر را از مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد و تصریح کرد: با توجه به تعداد زیاد دانشجویان مرکز، پلیس نیز متعهد گردید در جهت ارتقاء سطح آگاهی و شناخت بیشتر قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به آنها اقدام و آموزش لازم را ارائه دهد.

خبر جدید  خطر ابتلا به بیماری های عفونی و سرماخوردگی در مناطق زلزله‌زده

در پایان سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه با اهدای لباس امدادی جمعیت هلال احمر به شرکت کنندگان در جلسه از پرسنل پلیس، خانواده و بازنشستگان این نهاد خدمت رسان دعوت کرد تا در جهت مشارکت بیشتر در فعالیت‌های جمعیت هلال احمر عضو این نهاد مردمی با اهداف انسان دوستانه شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه