13:23:35 - شنبه 17 فوریه 2018
نیاز به ۸۰۰ میلیارد تومان بودجه برای اتمام فاز اول قطار شهری کرمانشاه تا پایان دولت
نیاز به ۸۰۰ میلیارد تومان بودجه برای اتمام فاز اول قطار شهری کرمانشاه تا پایان دولت
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند با اشاره به لزوم تأمین ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت اتمام فاز اول قطار شهری کرمانشاه، ابراز داشت: این میزان اعتبار رقم بالایی است و مدیران سازمان قطار شهری کرمانشاه باید همت مضاعف جهت تأمین این میزان اعتبار داشته باشند استاندار کرمانشاه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند با اشاره به لزوم تأمین ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت اتمام فاز اول قطار شهری کرمانشاه، ابراز داشت: این میزان اعتبار رقم بالایی است و مدیران سازمان قطار شهری کرمانشاه باید همت مضاعف جهت تأمین این میزان اعتبار داشته باشند

استاندار کرمانشاه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به پیشرفت خوب پروژه قطار شهری کرمانشاه، گفت: پروژه باگذشت چند سال از شروع اجرای آن و علی‌رغم همه تنگناهای مالی تا به امروز پیشرفت خوبی داشته است و همه باید همت کرده و حداقل فاز اول پروژه را ظرف سه سال آینده به ثمر برسانیم.

خبر جدید  کمک به اجرای برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حوزه سلامت

تأمین اعتبار ساخت فضاهای درمانی مناطق زلزله‌زده

علوم پزشکی نگران تأمین اعتبار ساخت فضاهای درمانی مناطق زلزله‌زده نباشد

وی در ادامه به خدمات دانشگاه علوم پزشکی در مناطق زلزله‌زده اشاره کرد و افزود: اقدامات خوبی توسط دانشگاه علوم پزشکی در این مناطق صورت گرفته، اما باید در جلسه اختصاصی ستاد بازسازی هم به تشریح این اقدامات پرداخت و هم اعتبارات موردنیاز برای ساخت‌وساز فضاهای درمانی و میزان کمک خیرین و برنامه‌های دانشگاه برای فصل گرما و پیشگیری از بیماری‌های واگیردار در این مناطق تشریح شود.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه تأمین سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها در مناطق زلزله‌زده بسیار حائز اهمیت است، تأکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این زمینه به‌هیچ‌عنوان نگران اعتبارات نباشد و فقط برنامه‌های خود را برای این مناطق ارائه کند.

خبر جدید  هنرجویان کرمانشاهی مقام برتر  را از آن خود کردند

تسهیلات اشتغالزایی روستایی کرمانشاه

وی در ادامه با اشاره به اختصاص ۸۸ میلیارد تومان تسهیلات جهت اشتغال‌زایی در حوزه روستایی استان، از مدیران خواست تا این اعتبارات را جذب کرده و زمینه اشتغال روستاییان را فراهم کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به بازدید روز گذشته از نمایشگاه “الکامپ” گفت: در این نمایشگاه که به گفته مسئولان بعد از ۹ سال در استان برپا شد ۳۶ شرکت حضور داشتند. این شرکت‌های با توجه به فعالیت‌هایی که دارند ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه استان هستند و مدیران دستگاه‌ها باید از آن‌ها استفاده کرده و حمایت‌های لازم را از آن‌ها داشته باشند.

خبر جدید  اولین بیمارستان دامپزشکی دانشگاهی غرب احداث می شود

بازوند به برون‌سپاری سفارش‌ها دستگاه‌های مختلف استان اشاره کرد و افزود: این حرکت خوبی نیست که دستگاه‌های سفارش‌ها خود را به شرکت‌های خارج از استان بدهند و باید از ظرفیت جوان‌های بومی و فعال خود استان استفاده شود.

بازوند از موافقت عضویت سازمان شورای صنفی رایانه در شورای اشتغال استان خبر داد و اظهار کرد: مدیران استان باید ازاین‌پس توجه به ظرفیت‌های داخل استان داشته و از توانایی جوانان کرمانشاهی بهره بگیرند و نمونه آن را می‌توان در به‌کارگیری جوانان بومی استان در پروژه قطار شهری کرمانشاه مشاهده کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه