21:26:14 - دوشنبه 19 فوریه 2018
نیروهای تیپ ابوذر و گردان ۳۵ ارتش به کمک زلزله زدگان شتافتند
نیروهای تیپ ابوذر و گردان ۳۵ ارتش به کمک زلزله زدگان شتافتند
به گزارش خبرنگار مهر، نیروهای نظامی مستقر در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب، در پی بارش های فراوان به یاری زلزله زدگان شتافتند. امیر فرهاد آریانفر در این خصوص توضیح داد: ۲۰۰ تن از پرسنل تیپ ابوذر و گردان ۳۵ ارتش، برای کمک به زلزله زدگان به ویژه ساکنان چادرهای اسکان اضطراری در منطقه حضور

به گزارش خبرنگار مهر، نیروهای نظامی مستقر در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب، در پی بارش های فراوان به یاری زلزله زدگان شتافتند.

امیر فرهاد آریانفر در این خصوص توضیح داد: ۲۰۰ تن از پرسنل تیپ ابوذر و گردان ۳۵ ارتش، برای کمک به زلزله زدگان به ویژه ساکنان چادرهای اسکان اضطراری در منطقه حضور یافتند.

خبر جدید  معدوم سازی بیش از ۸ تن مواد غذایی فاسد در اسلام آبادغرب

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش گفت: نیروهای تیپ ابوذر به همراه تجهیزات لازم از جمله جرثقیل، کامیون‌ها، خودروهای سبک و پمپ های تخلیه آب در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب حضور یافتند.

امیر آریانفر افزود: در مناطقی از شهر زلزله زده سرپل ذهاب که چادرهای اسکان اضطراری برپا بود و آب وارد این چادرها شده بود، نیروها مستقر شدند و تیپ ۳۵ نیز اعزام شدند.

خبر جدید  آمار مرگ و میر جاده ای در استان رقم نگران کننده ای است

وی با بیان اینکه پرسنل تیپ ابوذر همچنان برای کمک به زلزله زدگان در مناطق حضور دارند، گفت: آسایشگاه توپخانه ارتش در سرپل ذهاب برای اسکان زلزله زدگانی که چادر و کانکس های آنها دچار آبگرفتگی شده، اختصاص یافته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه