13:03:47 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
نیروی نظامی مقتدر و مستقل، دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است
نیروی نظامی مقتدر و مستقل، دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهارشنبه در صبحگاه مشترک  یگان‌های سپاه  حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: امروز ایران اسلامی دارای نیروهای مسلحی با اقتدار است که نه تنها از هیچ قدرتی تبعیت نمی کند بلکه توان مقابله با بزرگترین قدرتهای جهان را نیز دارا است. خبر جدید  تلاش برای برگزاری رقابت‌های

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما امروز چهارشنبه در صبحگاه مشترک  یگان‌های سپاه  حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: امروز ایران اسلامی دارای نیروهای مسلحی با اقتدار است که نه تنها از هیچ قدرتی تبعیت نمی کند بلکه توان مقابله با بزرگترین قدرتهای جهان را نیز دارا است.

خبر جدید  تعرفه واردات تخم مرغ تا پایان سال ۵ درصد شد+سند

وی افزود: بنا به تعبیر سردار سلامی جانشین فرمانده سپاه، ایران بر اقیانوسی از موشک خوابیده است که هر مهاجمی را در نقاط دور از بین خواهد برد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: این استقلال و عظمت مگر به برکت خون شهدا و تلاش های بی وقفه نیروهای مسلح کشور به دست نیامد. امروز هم ارتش و سپاه و بسیج هر کدام به نوبه خود یک قدرت اثر گذار هستند.

خبر جدید  برگزاری نخستین کارگاه سه روزه اپیدمیولوژی ارتش

علما  افزود: این اعتبار با آینده نگری و آرمانهای امام (ره) انجام پذیرفته است.

وی ادامه داد: شعار این انقلاب و معمار کبیر آن همواره بر استقلال آزادی و جمهوری اسلامی بوده است و اگر کشور به استقلال نمی رسید هرگز قدرتهای بزرگ اجازه قدرت گرفتن ایران را نمی دادند.

خبر جدید  امسال تا پایان سال ساخت مسکن مددجویان روستایی به پایان می‌رسد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه