10:37:03 - سه‌شنبه 9 جولای 2019
هتل‌های کرمانشاه تابستان پررونقی در پیش دارند
هتل‌های کرمانشاه تابستان پررونقی در پیش دارند
نایب رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه گفت: تابستان امسال برخلاف سالهای گذشته هتل های کرمانشاه فصلی پررونقی را در پیش خواهند داشت.

نایب رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه گفت: تابستان امسال برخلاف سالهای گذشته هتل های کرمانشاه فصلی پررونقی را در پیش خواهند داشت.

سیروس گل عنبر درگفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به آغاز فصل تابستان و شروع مسافرت های تابستانی، اظهارکرد: ۲۸ هتل، هتل آپارتمان و میهمانپذیر کرمانشاه با ظرفیت ۳۲۰۰ تخت آماده پذیرایی از مسافرین تابستانی هستند.

وی گفت: به واسطه شرایط مناسب آب و هوایی فصل تابستان، بسیاری از خانواده هایی که دراین فصل به مسافرت می‌روند ترجیح می‌دهند برای استراحت در پارک ها چادر برپا کنند، لذا حجم ورودی به هتل ها کاهش پیدا می‌کند.

خبر جدید  آبرسانی مستمر "حیات وحش" کرمانشاه در فصل گرما

نایب رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه بابیان اینکه معمولا در فصل تابستان ظرفیت هتل های استان بین ۳۰ تا ۴۰ درصد پُر می شود، اعلام کرد: در تابستان امسال برخلاف سالهای گذشته به دلیل در پیش بودن چندین رویداد مهم گردشگری از جمله جشنواره ملی پویانمایی پیش بینی می کنیم فصلی پررونق در انتظار هتل های کرمانشاه باشد و ظرفیت آنها بیش از ۵۰ درصد پُر شود.

خبر جدید  قصرشیرین برای استقبال از زوار اربعین آماده می‌شود/ تکمیل زیرساخت‌ها تا پایان شهریور

وی افزود: ابتدای سال هم به واسطه برگزاری چند رویداد گردشگری شاهد وضعیت خوبی در هتل های استان بودیم و این رونق در هتل های کرمانشاه درحالی رخ داد که ظهور و گسترش اقامتگاه های بوم گردی و خانه مسافرها را نیز در این مدت داشته‌ایم.

گل عنبر اعلام کرد: تابستان امسال تعرفه هتل و میهمانپذیرها افزایش نخواهد داشت و هرکدام از این مراکز اقامتی به تناسب فعالیت خود برای .مسافرین تخفیفی هم اعمال می‌کنند

خبر جدید  پرونده بازسازی مناطق "روستایی" زلزله‌زده کرمانشاه بسته شد

انتهای پیام
منبع :: هتل‌های کرمانشاه تابستان پررونقی در پیش دارند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه