17:07:54 - چهارشنبه 1 مه 2019
هجوم مردم به پمپ بنزین‌ها به دلیل شایعات است
هجوم مردم به پمپ بنزین‌ها به دلیل شایعات است
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه علت هجوم مردم به پمپ بنزین‌ها را شایعات منتشره مبنی بر دو نرخی شدن و سهمیه بندی دانست.

مرادحاصل مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص طولانی شدن صفوف پمپ بنزین‌های کرمانشاه طی امروز اظهار داشت: علت این هجوم مردم شایعاتی است که مبنی بر دو نرخی شدن و سهمیه بندی بنزین منتشر شده است.

وی افزود: هنوز هیچ خبری در این زمینه نیست و پمپ بنزین‌ها هم به وفور بنزین دارند و مردم در این زمینه نگران نباشند.

خبر جدید  بازگشت ۱۳۹ واحد راکد به چرخه تولید /۱۰۰ واحد قابلیت احیا ندارند

مرادی ضمن تکذیب شایعات منتشره در فضای مجازی در این زمینه تاکید کرد: تا این ساعت هم بر اساس اعلام مسئولین شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نه نرخ جدیدی به ما اعلام شده و نه صحبتی هم از تغییر نرخ است که اعلام کنیم چه ساعت و چه زمانی تغییر نرخ انجام خواهد شد.

خبر جدید  از 6 تا 10 شهریور کرمانشاه میزبان مسابقات المپیاد در رشته شنا است/ کسب دوازده طلا و شش نقره کرمانشاه در قهرمانی کشور

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه افزود: از مردم می‌خواهیم که به این شایعات توجه نکنند و اخبار را تنها از مراجع رسمی و رسانه‌های معتبر پیگیری کنند.

مرادی تصریح کرد: مردم سعی کنند آگاهی خود را بالا ببرند و هشیارتر باشند تا با انتشار اخبار کذب و از این دست در فضای مجازی فضای جامعه را منفعل نکنند.

خبر جدید  احتمال قرمز شدن وضعیت ابتلا به کرونا در کرمانشاه

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش مسئولین شرکت نفت اتفاقی در این زمینه نمی‌افتد و ما تغییر نرخ فردا را تکذیب می‌کنیم.

کد خبر ۴۶۰۵۷۱۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه