12:35:44 - دوشنبه 5 مارس 2018
هر مدیری در ایجاد اشتغال قصور کند، عزل می‌شود
هر مدیری در ایجاد اشتغال قصور کند، عزل می‌شود
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند ضمن تأکید بر لزوم به‌کارگیری برنامه‌های راهبردی بری ایجاد اشتغال در کرمانشاه، ابراز داشت: ایجاد اشتغال و مهیاسازی فضای کسب‌وکار کرمانشاه مطلوب نیست و اصلی‌ترین علت هم ساختار اداری است. وی در نشست با اعضای شورای هماهنگی حامیان مردمی دولت (حمد) اظهار کرد: روحانی رئیس‌جمهور همه ملت است،

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند ضمن تأکید بر لزوم به‌کارگیری برنامه‌های راهبردی بری ایجاد اشتغال در کرمانشاه، ابراز داشت: ایجاد اشتغال و مهیاسازی فضای کسب‌وکار کرمانشاه مطلوب نیست و اصلی‌ترین علت هم ساختار اداری است.

وی در نشست با اعضای شورای هماهنگی حامیان مردمی دولت (حمد) اظهار کرد: روحانی رئیس‌جمهور همه ملت است، چه کسانی که به او رأی داده‌اند و چه کسانی که به دیگر کاندیداها رأی داده‌اند و من نیز استاندار همه مردم استان هستم.

بازوند با بیان این مطلب که تسهیل گری و بهبود کسب‌وکار باید محوریت کار ما در تشویق سرمایه‌گذاران باشد، ابراز داشت: نقد اگر سازنده باشد در جامعه تولید امید می‌کند و بسیار ارزشمند است و می‌تواند چراغ راه مدیر باشد اما تخریب نقطه مقابل نقد است و امید را در جامعه از بین می‌برد.

خبر جدید  پیش‌بینی تولید ۲۱ هزار تن محصولات شیلاتی در استان کرمانشاه

استاندار کرمانشاه

دفاع از منافع کرمانشاه باید خط قرمز همه جناح‌های سیاسی باشد

استاندار کرمانشاه خاطرنشان ساخت: حواشی سیاسی و جناحی انرژی و‌ نفس استان را می‌گیرد و برای توسعه کرمانشاه نیاز به همدلی و هم‌افزایی داریم و باید همه روی منافع استان به اجماع نظر برسیم و دفاع از منافع استان خط قرمز همه جناح‌های سیاسی باشد.

وی بابیان اینکه در نظام اداری مشکلات ساختاری داشته و‌ نیاز به تغییرات امیدآفرین داریم‌، اظهار کرد: نباید در مقابل تغییر مقاومت کنیم.

خبر جدید  حمایت بهزیستی کرمانشاه از ۶ هزار زن سرپرست خانوار

بازوند افزود: در زمان زلزله تنها چند مدیر را در حد مدیریت بحران دیدم. اما تا می‌خواهیم مدیری را تغییر دهیم با مقاومت شدید شبکه حامیان آن‌ها مواجه می‌شویم که از کانال‌های مختلف فشار می‌آورند تا مانع از تغییر شوند.

استاندار کرمانشاه از بیکاری به‌عنوان زلزله خاموش استان نام برد و افزود: این بحران در حال متلاشی کردن بنیان روحی و روانی خانواده‌های کرمانشاهی است. اما به حول و قوه الهی در حال تدوین برنامه‌ای دقیق برای حرکت در مسیر مهار این هیولا در سال ۹۷ هستیم.

خبر جدید  گمرک ادعاهای رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس را تکذیب کرد

وی با بیان اینکه یازده سال است مردم کرمانشاه اسم پالایشگاه آناهیتا را می‌شنوند، گفت: این پروژه اگر بیش از این به حال خود رها شود و پیگیری جدی صورت نگیرد، اعتماد مردم مخدوش می‌شود.

استاندار کرمانشاه ایجاد اشتغال را امری راهبردی برای محک مدیران استان عنوان کرد و اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری مطرح فرمودند نسخه شفابخش توسعه اقتصادی کشور است که باید به شکل مردمی و با در نظر گرفتن جوانب فرهنگی اجرا شود ‌تا به توفیق برسد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه