1:45:18 - جمعه 4 ژانویه 2019
هسته های مردمی برای مبارزه با اعتیاد باید تقویت شود
هسته های مردمی برای مبارزه با اعتیاد باید تقویت شود
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به سازمان مردم نهاد فعال در ارتباط با مبارزه با موادمخدر نگاه ویژه ای دارد ، گفت: هسته های مردمی برای مبارزه با اعتیاد باید تقویت شود و بهای بیشتر به انها داد.

به گزارش ایرنا ، فضل اله رنجبر روز پنجشنبه در نشست کمیته تخصصی مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد که با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و دیگر مسئولان مربوطه در محل فرمانداری کرمانشاه برگزار شد ، اظهار داشت: نقش سازمان های مردم نهاد در راستای پیشگیری از اعتیاد تاثیرگذار و مهم است.
وی ادامه داد: اگر خواهان حل مشکلات در زمینه اعتیاد و مواد مخدر هستیم باید به سازمان های مردم نهاد نگاه ویژه ای داشته باشیم.
رنجبر یادآور شد، دولت تدبیر و امید و در راس آن رییس جمهوری در فعالیت سازمان های مردم نهاد در این حوزه، تاکیدهای فراوان داشته و به عنوان کاری ویژه در دستور استانداری ها و فرمانداری ها قرار گرفته است.
فرماندار کرمانشاه افزود: در شهرستان کرمانشاه شاهد ظهور و فعالیت سازمان های مردم نهادی هستیم که خدمات ارزشمندی در این حوزه داشته اند.
رنجبر با تاکید براینکه حمایت استاندار کرمانشاه و معاون وی در حوزه امنیتی و سیاسی در کنار برنامه های دولت مایه دلگرمی است، افزود: در همه جلسات مهندس الهی تبار همواره تاکید فراوانی در زمینه اهمیت فعالیت سمن ها و بکارگیری از ظرفیت آنان داشته است.
رنجبر با بیان اینکه در بخش کوزران فعالیت های خوبی برای پیشگیری از اعتیاد انجام شده به برگزاری دوره های مهارت های زندگی و پیشگیری از اعتیاد و همچنین برنامه شب نشینی در منازل برای آموزش مهارت های مقابله با اعتیاد با همکاری بخشداری کوزران اشاره کرد.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  رفع مشکل آب شرب هرسین تا عصر یکشنبه


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه