14:55:51 - یکشنبه 18 فوریه 2018
هشدار نسبت به وقوع سیل در استان کرمانشاه/ افزایش ۱۱ درصدی بارندگی در استان
هشدار نسبت به وقوع سیل در استان کرمانشاه/ افزایش ۱۱ درصدی بارندگی در استان
معاون توسعه و پیش‌بینی سازمان هواشناسی استان کرمانشاه نسبت به وقوع سیل در این استان به دلیل شدت بارندگی‌های اخیر هشدار داد. علی محمد زورآوند در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، درباره بارندگی های اخیر در استان کرمانشاه اظهار داشت: هوای استان طی امروز و فردا، ابری و در بعضی ساعات توام با وزش

معاون توسعه و پیش‌بینی سازمان هواشناسی استان کرمانشاه نسبت به وقوع سیل در این استان به دلیل شدت بارندگی‌های اخیر هشدار داد.

علی محمد زورآوند در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، درباره بارندگی های اخیر در استان کرمانشاه اظهار داشت: هوای استان طی امروز و فردا، ابری و در بعضی ساعات توام با وزش باد نسبتاً شدید، بارندگی و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
 
زورآوند افزود: بارش، کماکان در نواحی شمالی و نیمه غربی استان، به ویژه اورامانات و مناطق زلزله زده شدت بیشتری داشته و سبب آبگرفتگی معابر عمومی و رگبار تگرگ خواهد شد.
 
وی گفت: با توجه به حجم بارش‌ها، همچنان سیلاب‌ و بالا آمدن آب رودخانه ها به خصوص در مناطق یاد شده پیش بینی می‌شود.

خبر جدید  برگزاری همایش کوهپیمایی خانوادگی در سنقروکلیایی+ تصاویر

وی تصریح کرد: طبق آخرین آمار میزان بارندگی در شهرهای پاوه ۱۲۴ میلیمتر، کرمانشاه ۵۳ ،تازه آباد ۸۴ ، سرپل ذهاب ۱۰۰، کرند ۱۲۲، گیلانغرب ۱۱۱، قصرشیرین ۷۰ و در تمام استان ۸۳ میلیمتر بارندگی اعلام شد.

زورآوند عنوان کرد: از اواخر وقت امروز تا فردا، در گردنه ها و نواحی سردسیر بارندگی به صورت برف نیز مشاهده می‌شود.
 
وی در پایان افزود: بارندگی های سالجاری نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد افزاش داشته ولی در بلند مدت هنوز ۱۸ درصد کاهش بارندگی در استان کرمانشاه وجود دارد.

خبر جدید  ضیایی سکان‌دار هیئت قایقرانی کرمانشاه شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه