به گزارش برنا از ایلام ؛رئیس بنیاد مستضعفان در همایش واگذاری املاک بنیاد مستضعفان به افراد واجد شرایط گفت:از مجموع ۷۰۰ سند قابل واگذاری ۵۳۰ سند املاک بنیاد علوی در محدوده استان ایلام و ۱۷۰ سند در استان کرمانشاه می باشد.

او افزود: پیش از این ۴ هزار و ۷۰۰ سند املاک علوی در استان ایلام واگذار شده بود که با واگذاری ۵۷۰فقره سندی که امروز اهدا شد مجموع اسناد اهدایی بنیاد علوی دراستان ایلام به ۵ هزار و ۲۳۰سند افزایش یافت.

خبر جدید  هزینه کرد زکات صرف حفظ زنان و دختران بی سرپرست شود

او گفت: با اجرای طرح اهدا اسناد املاک بنیاد علوی از سال ۱۳۹۲ تاکنون بیش از ۸۰ هزار سند به واجدین شرایط سراسر کشور واگذار شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان همچنین از افرادی که منازل آنان فاقد سند و جزو املاک بنیاد است خواست که برای ثبت زمین به اداره کل اموال و املاک استان ایلام مراجعه کنند.

خبر جدید  تمایل جوانان اهل‌ سنت به خادمی حضرت رضا(ع)

او همچنین با تاکید بر سیاست اشتغالزایی بنیاد مستضعفان افزود: روستاییان جویای شغل و درامدتا پایان تیرماه سالجاری می توانند نسبت به دریافت تسهیلات یارانهای اقدام کنند.

سعیدیکیا اضافه کرد: از سال ۹۴ تاکنون سه هزار متقاضی جهت دریافت تسهیلات در بانک سینا ثبتنام شدهاند که از این تعداد تاکنون ۲ هزار و ۷۰۰ نفر تسهیلات دریافت کردهاند

خبر جدید  بیانیه رهبری روشن کننده کلی مسیر آینده و اهداف گذشته انقلاب است