11:12:32 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه در تهران برگزار می‌شود
همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه در تهران برگزار می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های استان کرمانشاه دوشنبه ۱۷ دی ماه در هتل اسپیناس تهران برگزار می‌شود.

کیوان کاشفی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: همایش معرفی فرصتهای سرمایهگذاری و توانمندیهای استان کرمانشاه ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۷ دی با حضور برخی از مسئولان کشوری و استانی در هتل اسپیناس سعادتآباد تهران برگزار میشود.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه عنوان کرد: در این همایش فرصتهای مختلف استان در قالب کلیپها و مطالب متنوع تهیه شده است و برای حاضران نمایش داده میشود.

خبر جدید  تعداد کمی از معادن قیر طبیعی استان کرمانشاه فعال است

کاشفی گفت: یک بخش این همایش پرداختن به مزیتها و ظرفیتهای استان است و بخش دیگر فرصتهایی است که پیشنهاد داده میشود.

وی با اشاره به ابتکار به کار برده شده در این همایش گفت: فرصتهای سرمایهگذاری از چند ماه گذشته ارسال و صحبتهایی انجام شده است و چند تفاهمنامه نیز حین همایش منعقد و کار آغاز خواهد شد.

خبر جدید  تجلیل از خانواده‌های شهدا / برترین‌های دومین جشنواره پویانمایی معرفی شدند

کاشفی بیان کرد: در این همایش مهمانان ویژهای از جمله وزیر نفت، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر کشور، رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس مجلس حضور دارند.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه افزود: این همایش به مشکل دیرینه استان در زمینه جذب سرمایهگذار کمک میکند و میتواند تمرین مناسبی برای جذب سرمایهگذاران برای سالهای آینده باشد.

خبر جدید  ۶ مرکز بهداشتی در محله‌‌های حاشیه‌نشین استان کرمانشاه تجهیز می‌شود

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه