1:26:35 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
همایش “فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه” ۱۷ دی برگزار می‌شود
همایش “فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه” ۱۷ دی برگزار می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: همایش معرفی توانمندیها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان ۱۷ دی در تهران برگزار خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: همایش معرفی توانمندیها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان ۱۷ دی در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، کیوان کاشفی مکان برگزاری این همایش را نیز “هتل اسپیناس تهران” اعلام کرد.
وی با بیان اینکه این همایش با رویکرد تمرکز بر جذب سرمایه‌گذاران داخلی برگزار خواهد شد، افزود: ۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف عمرانی، صنعتی، معدنی، کشاورزی، گردشگری و خدمات در این همایش حضور خواهند داشت.

خبر جدید  شرایط روحی خوبی در "یاشاردوغو" نداشتم

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از حضور مقامات بلندپایه کشوری و استانی در این همایش  یاد کرد که تاکنون حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر نفت، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس اتاق بازرگانی ایران قطعی شده است.

به گفته کاشفی، به همراه دعوتنامه‌ها بسته کاملی از فرصت‌ها و زمینه‌های سرمایه‌گذاری به همراه توجیهات مالی مورد نیاز برای مدعوین ارسال شده که کمک به آشنایی بیشتر آنان با موقعیت و وضعیت استان خواهد داشت.

خبر جدید  جشن های "دهه کرامت" در کرمانشاه برپا می‌شود/ برگزاری 2 جشن بزرگ در "پارک شرقی"

وی اضافه کرد: همچنین رایزنی‌هایی به عمل آمده که تعدادی از پروژه‌ها تا زمان همایش قطعی و تفاهم‌نامه‌های مربوطه آن با دستگاه‌ها، در حاشیه مراسم به امضا برسند.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به رایزنی برای تشکیل دبیرخانه دائمی سرمایه‌گذاری عنوان کرد: بررسی‌های لازم برای برپایی این همایش با حضور سرمایه‌گذاران خارجی در سال آینده در حل انجام است.
کاشفی ابراز امیدواری کرد، تجربیات حاصل از این همایش بتواند بر ضعف قدیمی استان در جلب و جذب سرمایه‌گذار غلبه کرده و موجب بهبود فضای کسب و کار استان شود.
وی ضمن تاکید بر ارائه  فرهنگ و آیین استان کرمانشاه در این مراسم، ابراز امیدواری کرد این مراسم با شکوه کامل برگزار شود.

خبر جدید  بیش از 60 درصد بازنشستگان حداقل بگیر هستند

انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه