13:09:25 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
همایش معرفی توانمندیهای استان کرمانشاه ۱۷ دی برگزار می شود
همایش معرفی توانمندیهای استان کرمانشاه ۱۷ دی برگزار می شود
کرمانشاه – ایرنا – رییس اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن استان کرمانشاه ، از برگزاری همایش معرفی توانمندیها و فرصتهای سرمایه گذاری استان در هفدهم دی ماه سال جاری در هتل «اسپیناس» تهران خبر داد.

کیوان کاشفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، هدف از برگزاری این همایش را تمرکز بر جذب سرمایه گذاران داخلی برشمرد و گفت: در این همایش ۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری در حوزه های مختلف؛ عمرانی، صنعتی، معدنی، کشاورزی، گردشگری و خدمات شرکت خواهند کرد.
وی در ادامه افزود: حضور مقامات بلند پایه کشوری مانند رییس مجلس شورای اسلامی، رییس بانک مرکزی و وزیر نفت در این همایش قطعی شده است.
او همچنین گفت: بسته های کاملی از معرفی توانمندی ها ، فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری در استان از قبل برای شرکت کنندگان ارسال شده تا سرمایه گذاران فرصت مطالعه و بررسی موضوعاتی که بخواهند روی آن سرمایه گذاری کنند، داشته باشند.
کاشفی همچنین از تهیه تفاهم نامه های از پیش آماده شده در باره موارد قابل سرمایه گذاری خبر داد و اظهار داشت: این تفاهم نامه ها با هماهنگی دستگاه های مطبوع آماده شده که اگر سرمایه گذاری تمایل داشت روی پروژه ای سرمایه گذاری کند در همان همایش تفاهم نامه اش امضاء کنند و فرصت را از دست ندهیم.
رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه در ادامه ابراز امیدواری کرد که در همایش معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری در کرمانشاه تفاهم نامه و توافقات موفقی در راستای سرمایه گذاری حاصل شود و بر این ضعف قدیمی استان برای جذب سرمایه گذار فایق آییم.
کاشفی همچنین در پایان گفت: اگر از برگزاری این همایش موفق شویم سرمایه گذاران داخلی جذب استان کنیم سال آینده برای جذب سرمایه گذران خارجی اقدام خواهیم کرد.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  روحانیون در زلزله اخیر استان تسکینی برای آلام مردم بودند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه