2:27:05 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
همایش ملی (مادران غریب) در کرمانشاه برگزار می‌شود
همایش ملی (مادران غریب) در کرمانشاه برگزار می‌شود
در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان کرمانشاه، مدیرکل بنیاد گفت: نزدیک به ۱۳ هزار دیدار توسط دستگاه‌های اداری استان در قالب «طرح سپاس» در سال جاری انجام‌شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه حجتالاسلام و المسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سومین نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از برگزاری همایش ملی «مادران غریب» در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با همکاری بنیاد خبر داد.
حجتالاسلام عسگری که در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سالن امید استانداری سخن میگفت، افزود: به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی همایش ملی «مادران غریب» (منتظر) با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد استان در روز شهید (۲۲ اسفندماه سال جاری) و با حضور ۴۰ مادر شهدای جاویدالاثر در دانشگاه یادشده برگزار میشود.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: برنامههای متنوعی به مناسبت «روز شهید» در نظر گرفتهشده که ازجمله آن برگزاری مسابقه فرهنگی ساخت فیلم ۱۰۰ ثانیهای تحت عنوان ایثار اجتماعی و نیز ساخت سریال ۱۳ قسمتی به نام خمپاره منور میباشد که توسط صداوسیمای مرکز کرمانشاه در حال انجام است.
حجتالاسلام عسگری با اشاره به انجام ۱۲ هزار هفتصد دیداری که توسط دستگاههای اداری استان و در قالب «طرح سپاس» در سال جاری صورت گرفته افزود: یکی از برنامههای که بهمنظور گرامی داشت «روز شهید» و در آستانه چهلسالگی انقلاب اسلامی در نظر گرفتهشده دیدار مسئولین و کارکنان چهل دستگاه اداری است که هر یک با ۴۰ خانواده ایثارگر در فاصله زمانی ۴۰ روزه ۱۲ بهمن تا ۲۲ اسفند به عمل میآید.
مسئول بنیاد استان در ادامه تصریح کرد: بحمدالله با حضور فعال استاندار تلاشگر کرمانشاه در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، این شورا پویایی و انسجام خود را دوچندان کرده بهگونهای که امروز استان کرمانشاه بهواسطه فعالیتهای این شورا رتبه برتر کشوری را کسب کرده است.
حجتالاسلام عسگری در ادامه با اشاره به جایگاه این شورا در سطح ملی و حضور ریاست جمهوری در کسوت ریاست و دبیری حجتالاسلاموالمسلمین شهیدی در این شورا، اهمیت مسئولیت و رسالت آن را برای اعضا یادآور شده و به همین خاطر پیگیری مجدانه مصوبات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را خواستار شد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در پایان ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله جعفر همتی مشاور عالی استاندار و مسئول امور ایثارگران استان کرمانشاه، انتصاب معارف فلاحی را به این سمت تبریک گفته و برای او آرزوی توفیق کرد.

خبر جدید  بیمارستان خیرساز سرپل ذهاب ۲۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه