1:07:54 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
همایش ملی «مادران منتظر» در کرمانشاه برگزار می‌شود
همایش ملی «مادران منتظر» در کرمانشاه برگزار می‌شود
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: همایش ملی «مادران منتظر» به مناسبت روز شهید در کرمانشاه برگزار می‌شود.

حجتالاسلام هادی عسکری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از برگزاری همایش ملی «مادران منتظر» در کرمانشاه خبرداد و اظهار داشت: این همایش ۲۲ اسفندماه امسال مصادف با روز شهید با تجلیل از ۴۰ نفر از مادرانشهید و جانبازان بالای ۷۰ درصد در کرمانشاه برگزار میشود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در کشور ما نسلی تربیت شد که جانشان را در طول جنگ و مقاطع مختلف برای کشور دادند وحالا مادر این شهدا نباید فراموش شوند گفت: این همایش ملی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و بنیاد شهید برگزار میشود.

خبر جدید  استان کرمانشاه بیش از ۱۰۰ سراب و تالاب دارد

وی با بیان اینکه با اشاره به اینکه یکی از برنامههایی که به منظور گرامیداشت روز شهید و در آستانه چهلسالگی انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده طرح سپاساست عنوان کرد: در این طرح مسئولان و کارکنان ۴۰ دستگاه اداری هر کدام با ۴۰ خانواده ایثارگر در فاصله زمانی ۴۰ روزه از ۱۲ بهمن تا ۲۲ اسفند دیدار میکنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه همچنین برنامههای متنوعی به مناسبت روز شهید برای استان در نظر گرفته شده است بیان کرد: به مناسبت این روز مسابقه فرهنگی ساخت فیلم ۱۰۰ ثانیهای با عنوان ایثار اجتماعی ددر بین علاقهمندان به حوزه ایثار و شهادت برگزار میشود.

وی از ساخت سریال ۱۳ قسمتی با عنوان خمپاره منور توسط صداوسیمای مرکز کرمانشاه به مناسبت روز شهید خبر داد و اظهار کرد: هدف از برگزاری این مناسبتها گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، انتقال فرهنگ جهاد و شهادت، تقویت بنیه دینی و انقلابی نسل جوان، تجلیل از خانواده شهدا و انس و مؤدت بین رزمندگان دفاع مقدس است.

خبر جدید  فوت پدر و پسر شیرازی در یکی از پارک‌های کرمانشاه

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه