3:19:16 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
همایش ورزش صبحگاهی و صبحانه سالم برگزار شد
همایش ورزش صبحگاهی و صبحانه سالم برگزار شد
لحظاتی پیش در یک برد شیرین یدالله محبی بر سکوی نخست سنگین وزن کشتی آزاد آسیا ایستاد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه وریا رحیمی رییس اداره تحقیق، توسعه و آموزشهای مردمی معاونت غذا ودارو در این همایش ورزش صبحگاهی و صبحانه سالم برگزار شدهمایش که در روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه در سالن ورزشی کوثر برگزار شد گفت: بانوان، خانواده را به سوی ورزش و تغذیه سالم هدایت کنند و برای فرار از چاقی، الکوی تحرک را در هر سنی که هست در پیش بگیرند.
وی افزود: چراغ راهنمای تغذیه را کنترل نمایید و در استفاده از لوازم بهداشتی و آرایشی به برچسب اصالت و سلامت درج شده بر روی آن دقت کنند.
رحیمی گفت: نیازمندان به مصرف دارو معمولا داروی خود را به درستی مصرف کنند و در عوض عدهای که سالم هستند با یک ناخوشی ساده به طور مرتب و خودسر از داروهای مختلف استفاده میکنند.
وی تاکید کرد: درخواست ما این است که همگان از مصرف خودسرانه دارو دوری کنند وداروها را با مشاوره پزشک مصرف کنند.
یحیی پاسدار متخصص تغذیه و رژیم درمانی و رییس دانشکده بهداشت در ادامه برنامه افزود: هیچ روغنی سالم نیست و همه روغنها چاق کننده هستند.
متخصص تغذیه و رژیم درمانی و رییس دانشکده بهداشت ادامه داد: غذاهای ناسالم معمولاً ارزانتر از غذاهای سالم هستند لذا در نوع، تهیه و پخت مواد غذایی دقت لازم را داشته باشید.
پاسدار خاطرنشان ساخت: غذایی که میخورید باید با بدن شما در تعامل باشد یعنی بدن بتواند آن را به راحتی جذب و متابولیزه کند و مواد زائد آن را دفع نماید و برای بدن مفید باشد


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  پس از گذشت 290 روز از زلزله کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه