15:23:47 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
همه باید در راستای افزایش آستانه تحمل مردم تلاش کنیم
همه باید در راستای افزایش آستانه تحمل مردم تلاش کنیم
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار شهرستان کرمانشاه با اشاره به انتشار برخی مطالب ناامید کننده در شبکه های اجتماعی گفت: کشور در یک جنگ مستقیم اقتصادی – روانی قرار گرفته همه باید در راستای افزایش آستانه تحمل مردم تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فضل الله رنجبر روز یکشنبه در پنجمین جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شهرستان کرمانشاه، افزایش آستانه تحمل مردم را یکی از مهم ترین مقولات پدافند غیرعامل در شرایط کنونی کشور دانست و افزود: در این وضعیت باید از شبکه های مجازی داخلی برای اغناء افکار عمومی و دادن اطلاعات صحیح در راستای بالا بردن آستانه تحمل مردم استفاده کنیم.
او خواستار هم صدا شدن تمام ارکان نظام علیه دشمن شد و گفت: اتحاد همه می تواند به بهتر شدن این جنگ اقتصادی کمک کند نه اینکه با تفرقه اندازی تقصیر را به گردن هم بیاندازیم.
فرماندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود داشتن پدافند غیرعامل خوب را منوط به داشتن اطلاعات صحیح و دقیق از نقاط قوت و ضعف هر حوزه سرزمینی دانست که باید با فن آوری روز در راستای تقویت و کاهش این نقاط اقدام کرد.
رنجبر با بیان اینکه تهدیدهای جوامع بشری و بروز بحران های شهری شکل و شمایل متفاوتی از گذشته پیدا کرده اند، گفت: امروزه قطعی آب، برق، گاز و خطوط ارتباطی، اینترنتی و معابر غیره تهدیده های بالقوه ای هستند که هر لحظه ممکن است اتفاق بیفتند باید برای آنها از قبل برنامه پیش بینی شده باشد.
او در ادامه با اشاره به تجربیات دوران دفاع مقدس اظهار داشت: بهره گیری از تجربیات جنگ تحمیلی برای مقابله با تهدیدهای پدافند غیرعامل موثر است که چگونه برای مقابله با تهدیدهای احتمالی آماده باشیم و برنامه برای رفع خطرات داشته باشیم.
رنجبر در پایان داشتن تفکرات پدافند غیرعامل را بسیار ضروری و ارزشمند دانست و خواستار تامین اعتبار لازم برای آموزش و برگزاری مانورهای پدافند غیرعامل در سطح دستگاه های اجرایی و مدارس شد.
شهرستان کرمانشاه بیش از نیمی از جمعیت ۲ میلیون نفر استان را در خود جای داده است.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  سیل به پنج مزرعه پرورش ماهی استان کرمانشاه خسارت وارد کرد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه