12:35:55 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
همکاری مردم نقش مهمی در شناسایی محتکران دارد
همکاری مردم نقش مهمی در شناسایی محتکران دارد
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: در حوزه کالا‌های احتکاری ۲۲ پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده که تاکنون برای ۱۱ پرونده رای نهایی صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه علی اسماعیلی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه مهمترین موارد احتکار را شامل رادیاتور و پکیج، برنج، لوازم خانگی، اگزوز ماشین، میلگرد، لاستیک و روغن مایع اعلام کرد.
اسماعیل افزود: در حوزه برنج بیش از ۲۵۹۰ تن برنج احتکار شده که در نمایشگاههای بین الملل با قیمت مناسب میان مردم توزیع شده است و ۹۹ دستگاه کشفیات لوازم خانگی داشتند که توزیع موارد مربوط به یک پرونده انجام نشده است، اما سایر فاکتورهای توزیع شده برای تعزیرات حکومتی صادر شده است.
وی بیان کرد: ۲ پرونده احتکار لاستیک شامل ۱۹۹ حلقه لاستیک در اختیار حمل و نقل قرار گرفت تا میان کامیون داران توزیع شود.
به گفته اسماعیلی، برای ۳۶۹ پرونده تجهیزات پزشکی نیز رای صادر شده و همچنین ۹۷۰ بسته پوشک بچه نیز در نمایشگاه توزیع شده است.
وی ادامه داد: احتکارکنندگان برنج به پرداخت ۳۸۶ میلیون تومان جریمه، برای احتکار لاستیک ۳ میلیون جریمه، برای احتکار لوازم خانگی مجموعا ۴۱ میلیون تومان و برای لوازم یدکی یک میلیون و ۶۷۴ هزار تومان جریمه محکوم شده اند.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با تقدیر از همکاری مردم برای معرفی محتکرین گفت: مردم هر گونه اخبار مربوط به گرانفروشی، کمفروشی و احتکار را از طریق سامانه ۱۲۴ صنعت و معدن اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت برخورد لازم انجام گیرد.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  انتقاد از پروژه های عمرانی از سر بی اطلاعی است
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه