13:03:53 - یکشنبه 28 آوریل 2019
هیچ اهمالی در خصوص اشتغالزایی پذیرفته نیست
هیچ اهمالی در خصوص اشتغالزایی پذیرفته نیست
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه از کند بودن عملکرد برخی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه اشتغال و نیز همکاری نکردن برخی بانک‌های عامل در خصوص پرداخت به موقع تسهیلات مصوب شده انتقاد کرد و گفت: هیچ اهمالی در خصوص اشتغالزایی پذیرفته نیست.

به گزارش ایرنا؛ هدایت حاتمی روز یکشنبه در کارگروه اشتغال استان با حضور فرمانداران، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و نیز روسای بانکهای عامل استان، افزود: شناسایی افراد مستعد در سرمایه‌گذاری و حمایت از آنها، پیگیری و کارشناسی پروژه ‌ها و رفع موانع و مشکلات و نیز سرعت در انجام امور مرتبط با سرمایه‌گذاری از وظایف دستگاه‌های اجرایی مرتبط با اشتغال است.
وی اظهار داشت: از طرفی دیگر ما نباید معطل سرمایه‌گذاری بشویم که توان کافی و لازم را در انجام‌ پروژه ندارد و به محض برخورد با چنین مواردی باید سرمایه‌گذار جایگزین مشخص و مشغول فعالیت و کار شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه به کاهش نرخ بیکاری استان بر اساس نمودارهای مرکز آمار کشور اشاره و اظهار داشت: کاهش نرخ بیکاری و رساندن استان به میانگین کشوری یک رویا نیست بلکه با یک برنامه ریزی درست و اصولی و همراهی همه مسئولین استان امکان پذیر است.
حاتمی افزود: اولین خواسته ما از دستگاه‌های اجرایی مرتبط و نیز بانک های عامل در سال جدید این است که تمام هم و غم خود را بر روی ۱۱۰ طرح بزرگ سرمایه‌گذاری استان‌که می‌تواند اقتصاد استان را تحت تاثیر مثبت قرار بدهد بگذارید چون یکی از سیاست‌گذاری‌های کارگروه اشتغال اجرایی شدن پروژه‌های سرمایه‌گذاری است.
براساس گزارشی که مرکز آمار ایران به تازگی منتشر کرده، نرخ بیکاری در استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه در پایان سال ۹۷ به ۱۸٫۷ درصد کاهش یافته که نشانگر بهبود ۲٫۴ درصدی نسبت به سال ۹۶ است.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

خبر جدید  طرح های صنعتی کرمانشاه برای 300 نفر اشتغال آفرید


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه