15:48:46 - دوشنبه 11 نوامبر 2019
واحد غیرمجاز تولید روغن از چربی طیور در کرمانشاه پلمب شد
واحد غیرمجاز تولید روغن از چربی طیور در کرمانشاه پلمب شد
مسئول انجمن نجوم کرمانشاه گفت: امروز عصر کرمانشاهی ها با بیشتر زمان ممکن شاهد عبور عطارد از روی خورشید خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه مهدی قنادی مسئول روابط عمومی دادسرای کرمانشاه با اشاره اینکه یک شرکت برای واحد‌های همسایه خود ایجاد مزاحمت کرده بود گفت: بر اساس گزارشی مبنی بر فعالیت غیرمجاز یک شرکت تولید روغن از چربی‌های کشتارگاهی و آلایش طیور در جاده سراب نیلوفر به دادسرای عمومی و انقلاب استان ارجاع شد.
وی تصریح کرد: این شرکت در داخل یک واحد غیرفعال بیسکویت سازی که آن را بصورت استیجاری در اختیار گرفته بود، شبانه و به طور مخفیانه روغن چربی طیور تولید می‌کرد.
مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه عنوان کرد: هرچند که روغن تولیدی این واحد به منظور استفاده در خوراک طیور تولید می‌شد، اما فعالیت این شرکت مشکلات عدیده‌ای را برای واحد‌های تولیدی اطراف از جمله یک شرکت طیور که از واحد‌های مادر و تولید کننده جوجه یک روزه گوشتی در استان است، ایجاد کرده بود.
وی تاکید کرد: متاسفانه این واحد تولیدی فعال در استان به دلیل بوی نامطبوع و آلایندگی‌هایی که شرکت غیرمجاز مجاور برای آن بوجود آورده بود، تعطیل شده و ۸۰ نفر از پرسنل آن نیز بیکار شدند.
قنادی گفت: در این راستا و به منظور صیانت از حقوق عمومی و با توجه به غیرقانونی بودن واحد تولید روغن مذکور جوانب امر کاملا مورد بررسی قرار گرفت و از ادامه فعالیت این شرکت با پلمب آن جلوگیری شد.
وی یادآورشد: تمامی اقلام فاسد کشف شده در این واحد غیرمجاز ضبط و توسط کارشناسان بهداشت محیط معدوم شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  رشد ۱۴ درصدی صادرات از گمرکات و بازارچه مرزی استان کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه