10:51:57 - دوشنبه 5 مارس 2018
ورزشكاران در خط مقدم مبارزه با رژيم صهيونيستی هستند
ورزشكاران در خط مقدم مبارزه با رژيم صهيونيستی هستند
مسئول بسیج دانشگاه رازی گفت: پذیرش رویارویی ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران اسرائیل به معنی به رسمیت شناختن آن‌ها و زدن مهر تایید به جنایاتشان است که این امر تحت هیچ عنوانی نباید انجام شود. عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجوی دانشگاه  رازی کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اظهار داشت: طبق فرموده مقام

مسئول بسیج دانشگاه رازی گفت: پذیرش رویارویی ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران اسرائیل به معنی به رسمیت شناختن آن‌ها و زدن مهر تایید به جنایاتشان است که این امر تحت هیچ عنوانی نباید انجام شود.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجوی دانشگاه  رازی کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اظهار داشت: طبق فرموده مقام معظم رهبری (مدظلع العالی) رژیم صهیونیستی اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و ما نه تنها آن را به رسمیت نمی‌شناسیم بلکه ارزشی هم برای آن قائل نیستیم.

خبر جدید  ماه رجب فرصتی ناب برای تزکیه و طهارت روح است

 

طارق کعب تصریح کرد: رژیم اسرائیل از دست زدن به تمام جنایات از کودک‌کشی تا نسل‌کشی با هر عدد و رقمی در منطقه ابایی ندارد و این مسلم است که پذیرش رویارویی ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران این غده سرطانی به معنی به رسمیت شناختن آن‌ها و زدن مهر تایید به جنایاتشان است که این امر تحت هیچ عنوانی نباید انجام شود.

 

وی افزود: با توجه به اينكه اساساً ما رژيم جعلی صهيونيستی را به رسميت نمي‌شناسيم و يک رژيم جعلی و كودکكش است، لذا با اين رژيم هيچ مراوده سياسی، اقتصادی و اجتماعی و رابطه‌ای نداريم. بر همين اساس هم هيچگونه رابطه‌ای با اين رژيم نبايد داشته باشيم.

خبر جدید  جلسه بررسی FATF را ترک می کنیم/ این لایحه برای یک ایرانی کُرد قابل تحمل نیست

 

وی خاطرنشان کرد: در ورزش با توجه به روحيه جوانمردی و پهلوانی در بين ورزشكاران، اين رويارونشدن شكل متفاوتي با ديگر بخش‌ها دارد و خودش را بيشتر نشان می دهد. حتی در رشته‌هايی كه جدال نفر به نفر نيست يا در رشته‌های تيمی يا مسابقه‌ای مانند شنا كه رويارويی مستقيم نيست هم قهرمانان ما حاضر به مسابقه با نمايندگان رژيم اشغالگر قدس نبوده‌اند.

خبر جدید  کشف ۵۷۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کرمانشاه

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یادآور شد: به روشنی می‌بینیم که بسیاری از کشورها همچون انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل سعی می‌کنند به خواسته‌های رژیم صهیونیستی یعنی گسترش آن جامه عمل بپوشانند، اما در حقیقت آن‌ها سعی می‌کنند با این‌کار از شر یهودیان خود از طریق مهاجرت به فلسطین آزاد شوند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه