13:13:28 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
ورزشکاران معلول سرمایه های بزرگ استان هستند
ورزشکاران معلول سرمایه های بزرگ استان هستند
کرمانشاه – ایرنا- استاندار کرمانشاه از ورزشکاران جانباز و معلول به عنوان سرمایه های بزرگ استان یاد کرد و گفت: این افراد الگوهای بسیار خوبی برای آحاد مختلف جامعه هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند شامگاه شنبه در مراسم تجلیل از ورزشکاران جانباز و معلول استان که در هتل پارسیان برگزار شد، افزود: باید صمیمانه از تلاش ها و زحمات طاقت فرسای ورزشکاران جانباز و معلول که با وجود کاستی های فراوان موفق به کسب افتخارات بزرگ شده اند قدردانی کنم.
وی ادامه داد: تک تک ورزشکاران معلول با شهامت و تعصب خاصی در میادین حاضر و پرچم مقدس کشور را در میادین جهانی و آسیایی به اهتزاز در آورده اند.
بازوند خطاب به ورزشکاران معلول استان گفت: شما با همت بالای خود توانستید کرمانشاه را در کانون توجهات قرار داده و همت بالای مردم این دیار را بار دیگر ثابت کنید.
استاندار کرمانشاه اضافه کرد: ورزشکاران جانباز و معلول استان سرمایه های عظیمی هستند که باید قدر آن ها را دانست و شرایط موفقیت هرچه بیشترشان را فراهم کرد.
وی با ارزشمند خواندن تلاش های این دسته از ورزشکاران گفت: شما ثابت کردید معلولیت هرگز نمی تواند خللی در عزم و اراده پولادین تان ایجاد کند.
بازوند در‌ پایان از تلاش های مدیرکل ورزش و جوانان استان و رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان نیز به دلیل تلاش های صورت گرفته برای ارتقاء ورزش قدردانی کرد.
در این مراسم همچنین از تعدادی ورزشکاران جانباز و معلول مدال آور در مسابقات جهانی و آسیایی با اهدای لوح و جایزه تجلیل شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  2 میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در پاوه کشف شد
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه