8:59:50 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
ورود سامانه بارشی به جواستان کرمانشاه/احتمال آبگرفتگی معابر
ورود سامانه بارشی به جواستان کرمانشاه/احتمال آبگرفتگی معابر
محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیش بینی وضعیت جوی استان کرمانشاه گفت: هوای استان طی امروز قسمتی تا نیمه ابری در اوایل وقت فردا و در برخی نقاط با احتمال مه صبحگاهی پیش بینی می شود. وی افزود: براساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی، سامانه ای قوی و بارشی، از اواخر

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیش بینی وضعیت جوی استان کرمانشاه گفت: هوای استان طی امروز قسمتی تا نیمه ابری در اوایل وقت فردا و در برخی نقاط با احتمال مه صبحگاهی پیش بینی می شود.

وی افزود: براساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی، سامانه ای قوی و بارشی، از اواخر وقت امروز تا روز دوشنبه هفته آینده، جو استان را متاثر کرده به تناوب سبب بارش گسترده باران در سطح استان خواهد شد.

خبر جدید  تعداد مصدومان زلزله استان کرمانشاه به ۱۲۸ نفر رسید

این مسئول تصریح کرد: بیشینه فعالیت این سامانه، در نیمه غربی بویژه نواحی اورامانات بوده و بارندگی، اوقات با وزش باد نسبتاً شدید همراه می‌ شود.

وی گفت: این سامانه علاوه بر آبگرفتگی معابر عمومی و در برخی مناطق بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلاب‌های محلی، ممکن است با رگبار تگرگ و رعد و برق نیز همراه شود.

خبر جدید  برگزاری برنامه‌های شب‌های قدر در ۱۰ بقعه شاخص استان کرمانشاه

خسروی افزود: بارش علاوه بر ارتفاعات، طی ساعاتی از عصر یکشنبه تا روز دوشنبه و در برخی گردنه های سردسیر استان، احتمالاً به شکل برف نیز مشاهده شود.

 مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: همچنین این سامانه در بعضی ساعات از روزهای یکشنبه و دوشنبه ممکن اس؛ هوای استان را به خصوص در نواحی مرزی غبارآلود کند.

خبر جدید  افتتاح ۱۷ واحد مسکونی در مناطق زلزله زده شهرستان دالاهو

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه