14:32:21 - شنبه 3 مارس 2018
وزش باد شدید و نفوذ گرد و غبار به جواستان کرمانشاه
وزش باد شدید و نفوذ گرد و غبار به جواستان کرمانشاه
محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین پیش بینی صورت گرفته از وضعیت هوای استان کرمانشاه گفت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی، طی ۲۴ ساعت آینده، پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود. وی افزود: به دنبال این وضعیت از اواخر وقت فردا تا روز چهارشنبه، گذر

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین پیش بینی صورت گرفته از وضعیت هوای استان کرمانشاه گفت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی، طی ۲۴ ساعت آینده، پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود.

وی افزود: به دنبال این وضعیت از اواخر وقت فردا تا روز چهارشنبه، گذر امواج ضعیفی از جو منطقه، علاوه بر افزایش نسبی دمای شبانه، در بعضی ساعات شرایط را در سطح استان برای وقوع بارش‌های غالباً پراکنده به ویژه در نیمه شمالی و روز سه شنبه همراه با وزش باد، فراهم خواهند کرد.

خبر جدید  سومین کنگره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی درارولوژی و نفرولوژی

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه  تصریح کرد: وزش باد که طی ساعاتی از روز سه شنبه نسبتاً شدید خواهد بود، احتمالاً در اوایل روز چهارشنبه سبب نفوذ گرد وغبار به جو استان می شود.

خسروی ادامه داد: در روز جمعه، با ورود موج ناپایدار دیگری به جو منطقه، در بعضی ساعات شاهد وزش باد نسبتاً شدید در سطح استان خواهیم بود.

خبر جدید  اختصاص یک میلیارد تومان به منظور تکمیل مرکز فرهنگی گیلانغرب

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه