12:29:07 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
وضعیت جسمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خوب است
وضعیت جسمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خوب است
کرمانشاه – ایرنا – رئیس روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با اشاره به حمله افراد ناشناس به «رضا آقایی» مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در شامگاه دوشنبه، گفت: او اکنون در بیمارستان بستری است و وضعیت جسمانی مطلوبی دارد.

امرالله عظیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این حمله توسط فرد یا افرادی ناشناس در زمانی که مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه قصد رفتن به منزل را داشت انجام شد.
وی با بیان اینکه آقایی بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، گفت: چندین ضربه به وسیله چاقو به صورت او وارد شده و تاکنون یک عمل جراحی بر روی وی انجام شده است.
وی اظهار داشت که پلیس تحقیقات خود را برای یافتن فرد یا افراد ضارب آغاز کرده است.
رئیس روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه وضعیت جسمانی آقایی الان مطلوب است، گفت: در سخنان کوتاهی که با وی انجام دادیم گفت که ضاربان سارق نبودند و تنها قصد اذیت را داشتند.
عظیمی اضافه کرد که ضربات وارده به آقایی به صورت وی بوده و اکنون خطری او را تهدید نمی کند.

خبر جدید  یدالله محبی قهرمان سنگین وزن آسیا شد

** تلاش پلیس برای دستگیری ضارب
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از تلاش پلیس برای دستگیری فردی که با حمله به مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه باعث زخمی شدن وی شده بود، خبر داد.
سرهنگ «حسین براری» روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عصر روز گذشته (۳ دی) زمانی که مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در حال رفتن به سمت منزل بوده در نزدیکی محل سکونت خود مورد حمله با سلاح سرد (چاقو) قرار می گیرد.
وی افزود: فرد مهاجم از پشت سر، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را غافلگیر و بوسیله چاقویی که در اختیار داشته ۲ ضربه به پیشانی و نزدیکی گوش وی وارد می کند.
سرهنگ براری خاطرنشان کرد: فرد مهاجم بلافاصله از محل متواری و مصدوم نیز با کمک همسایه ها به بیمارستان منتقل می شود.
فرمانده انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه هیچ گزارشی در خصوص وقوع این حادثه به پلیس ۱۱۰ ارائه نشده است، افزود: با این حال پلیس با توجه به حساسیت موضوع و بنابر وظیفه ذاتی خود، تلاشش را برای دستگیری فرد ضارب و دیگر عوامل احتمالی دخیل در حادثه را آغاز کرده است.
وی در پایان گفت: پلیس با چنین افرادی و آن هایی که بخواهند امنیت جامعه را با مخاطره روبرو کنند، قاطعانه برخورد می کند.
۷۴۵۸/۳۰۳۳/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  فروکش غم سیلاب با همت جوانان عاشق وطن
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه