۲۰:۲۹:۴۴ - جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸
وضعیت جوی ناپایدار در روزهای آتی
وضعیت جوی ناپایدار در روزهای آتی
معاون وزیر امور خارجه با همراهی معاون اقتصادی استاندار از مرز شیخ صالح بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه محمدی کارشناس هواشناسی استان، درباره وضعیت جوی مرز خسروی (قصر شیرین) طی دو روز آینده اظهار گفت: آسمان خسروی فردا (۲۰ مهر) صاف تا کمی ابری با احتمال بارش پراکنده و حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود همچنین آسمان این مرز طی پس فردا (۲۱ مهر) صاف تا کمی ابری، رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد خواهد بود. کمینه دما در این روز ۲۳ و بیشینه دما ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
وی با اشاره به وضعیت جوی کرمانشاه طی دو روز آینده تصریح کرد: آسمان کرمانشاه فردا (۲۰ مهر) و پس فردا (۲۱ مهر) صاف تا کمی ابری خواهد بود همچنین طی این دو روز وزش باد با احتمال بارش وجود دارد. کمینه دما در این دو روز نیز به ۱۵ درجه سانتیگراد و بیشینه آن به ۲۷ درجه سانتیگراد می‌رسد.
محمدی همچنین ضمن اشاره به وضعیت جوی شهر نجف نیزگفت: آسمان نجف فردا (۲۰ مهر) صاف همراه با وزش باد و کمی ابری با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود. طی پس فردا نیز آسمان نجف صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.
به گفته محمدی آسمان کربلا نیز طی دو روز آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و احتمال بارش خفیف با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۴۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه