16:54:59 - شنبه 10 فوریه 2018
وضعیت ۴۵۰۰ میلیارد تومان استمهال وام مناطق زلزله‌زده سریع‌تر روشن شود
وضعیت ۴۵۰۰ میلیارد تومان استمهال وام مناطق زلزله‌زده سریع‌تر روشن شود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف استمهال وام مناطق زلزله‌زده استان تأکید کرد و ابراز داشت: با توجه به فرصت کم در ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب‌دیده، باید هر چه سریع‌تر بحث استمهال وام مناطق زلزله‌زده تعیین تکلیف شود. هوشنگ بازوند امروز در جلسه بررسی وضعیت امهال

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف استمهال وام مناطق زلزله‌زده استان تأکید کرد و ابراز داشت: با توجه به فرصت کم در ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب‌دیده، باید هر چه سریع‌تر بحث استمهال وام مناطق زلزله‌زده تعیین تکلیف شود.

هوشنگ بازوند امروز در جلسه بررسی وضعیت امهال تسهیلات بانکی مناطق زلزله‌زده که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، گفت: در مناطق زلزله‌زده ۹ شهرستان و ۲ بخش در کرمانشاه شامل استمهال می‌شوند که رقمی بالغ‌بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان میزان این استمهال است لذا با توجه به فرصت کم باید هر چه سریع‌تر بحث استمهال را تعیین تکلیف کنیم.

خبر جدید  اپیدمی در نقاط زلزله زده به کشور نیز آسیب می‌زند/تاکید بر پیشگیری

وی بابیان اینکه سود این میزان تسهیلات در طی مدت ۲ سال استمهال حدود ۱۰ هزار و ۵۰ میلیارد تومان می‌شود، افزود: جهت اجرای امهال تسهیلات در مناطق زلزله‌زده نیاز به تشکیل کمیته‌ای به‌منظور تدوین شیوه‌نامه اجرایی آن است.

وی افزود: این کمیته باید به‌طور کامل استثنائات استمهال وام مناطق زلزله‌زده را مشخص و شیوه‌نامه اجرایی دقیق برای این موضوع را تدوین کند.

خبر جدید  امحاء ۱۱۷ کیلوگرم گوشت کشتار غیرمجاز در ثلاث باباجانی

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه