13:36:07 - یکشنبه 18 فوریه 2018
وقوع سیلاب و بالا آمدن آب رودخانه ها در استان کرمانشاه
وقوع سیلاب و بالا آمدن آب رودخانه ها در استان کرمانشاه
محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیش بینی صورت گرفته از وضعیت جوی استان کرمانشاه گفت: هوای استان طی امروز و فردا متاثر از سامانه حاکم در منطقه، ابری در بعضی ساعات توام با وزش باد نسبتاً شدید، بارندگی و رعدوبرق پیش بینی می شود. وی افزود: بارش، کماکان در نواحی شمالی

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیش بینی صورت گرفته از وضعیت جوی استان کرمانشاه گفت: هوای استان طی امروز و فردا متاثر از سامانه حاکم در منطقه، ابری در بعضی ساعات توام با وزش باد نسبتاً شدید، بارندگی و رعدوبرق پیش بینی می شود.

وی افزود: بارش، کماکان در نواحی شمالی و نیمه غربی استان، به ویژه اورامانات و مناطق زلزله زده نمود بیشتری داشته و سبب آبگرفتگی معابر عمومی و رگبار تگرگ خواهد شد.

خبر جدید  تحویل تمام منازل مددجویان زلزله زده بهزیستی تا پایان آبان ماه

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به حجم بارش های رخ داده، همچنان سیلاب‌ و بالا آمدن آب رودخانه ها، به خصوص در مناطق یاد شده پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه ادامه داد: بارندگی، علاوه بر ارتفاعات، طی ساعاتی از اواخر وقت امروز تا فردا، در گردنه ها و نواحی سردسیر استان، به شکل برف نیز مشاهده می شود.

خبر جدید  دبیرخانه کارگروه اشتغال استان مانعی بلند برای اشتغال

خسروی گفت: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه کاهش دمای شبانه منجر به تشکیل مه صبحگاهی بویژه در مناطق کوهستانی خواهد شد.

وی ادامه داد: به دنبال این وضعیت، از اواخر روز چهارشنبه تا اوایل هفته آینده، گذر امواج ناپایدار دیگری از جو منطقه، به تناوب سبب بارش هایی در سطح استان می شود.

خبر جدید  انفجار ال‌پی‌جی ۴ سرنشین پراید را به کام مرگ کشید/پلمب۱۹ قلیانسرا

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تاکید کرد: احتمال بارش در روزهای جمعه و شنبه بیشتر به نظر می رسد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه