16:56:41 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
ویژه برنامه‌های ایام فاطمیه در کنگاور اعلام شد
ویژه برنامه‌های ایام فاطمیه در کنگاور اعلام شد
گروه معارف- ویژه برنامه‌های ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در کنگاور اعلام شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ویژه برنامه‌های ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در کنگاور اعلام شد.امیر افشاری‌زاده، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کنگاور به ایکنا، گفت: هویت شیعه در ایام فاطمیه به اثبات می‌رسد.وی افزود: حضرت زهرا(س) از عالی‌ترین شخصیت‌های عالم اسلام هستند

گروه معارف- ویژه برنامه‌های ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در کنگاور اعلام شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ویژه برنامه‌های ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در کنگاور اعلام شد.
امیر افشاری‌زاده، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کنگاور به ایکنا، گفت: هویت شیعه در ایام فاطمیه به اثبات می‌رسد.
وی افزود: حضرت زهرا(س) از عالی‌ترین شخصیت‌های عالم اسلام هستند که در بقا و پایداری و نشر و ترویج اصل دین اسلام زحمات بسیار و رنج‌های فراوانی را متحمل شدند.
برگزاری همایش سادات عظیم الشأن کنگاوری
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کنگاور اظهار کرد: عزاداری ایام فاطمیه ریشه در عمق مذهب دارد و هرکس که پیرو اهل‌بیت(ع) است در این ایام به‌طور خودجوش در مراسم عزاداری شرکت کرده و زمینه برگزاری مراسم عزاداری را فراهم می‌کند.
وی در ادامه به برگزاری جلسه‌ برنامه‌ریزی ایام شهادت حضرت زهرا(س) در دفتر امام جمعه شهرستان کنگاور اشاره کرد و گفت: مقرر شد در شب شهادت بانوی دو عالم در مسجد امیرالمؤمنین(ع) همزمان همایش سادات عظیم الشأن کنگاوری برگزار شود.
وی با تشریح برنامه‌های این ایام افزود: هیئت‌های مذهبی انصار روح‌الله مسجد صاحب‌الزمان(عج)، مسجد فاطمیه(س)، مسجد لا اله الا الله و امام‌زاده ابراهیم(ع)، حوزه علمیه ولیعصر(عج)، ناحیه مقاومت بسیج، انصارالحسین(ع) مسجد ملاحسن در روز شهادت حضرت زهرا(س) به‌صورت دسته عزاداری حرکت می‌کنند و ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه این روز مراسمی باحضور هیئت‌های یاد شده در مسجد جامع کنگاور برگزار خواهد شد.

خبر جدید  افتتاح مدرسه شش کلاسه روستای ابودوجانه شهر ریجاب

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه