2:43:54 - یکشنبه 28 آوریل 2019
ویژه برنامه های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در کرمانشاه برگزار می‌شود
ویژه برنامه های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در کرمانشاه برگزار می‌شود
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: ویژه برنامه‌های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سردار مرادعلی محمدی در نشست شورای هماهنگی سالروز فتح خرمشهر که ظهر امروز در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ویژه برنامههای سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر سوم خرداد ۹۸ با شعار «ما پیروزیم» در استان اجرا میشوند.

وی با اشاره به نامگذاری روزهای یکم تا چهارم خرداد ماه در استان کرمانشاه عنوان کرد: «روز رسانه، دفاع مقدس و مقاومت»، «روز شهدا و ایثارگران پیروان ولایت»، «روز مقاومت، ایثار و پیروزی و روز ولایتمداری» و «روز مقاومت و پیروزی» عناوین روزهای گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر است.

محمدی با بیان اینکه بازخوانی کارکرد رسانهها در دوران دفاع مقدس محور فعالیت یکم خردادماه در استان کرمانشاه است گفت: برگزاری نشست تخصصی با حضور کارشناسان حوزه عرصه خبر و تبیین نقش آنان در دوران دفاع مقدس و مقاومت از برنامههای این روز است.

خبر جدید  بهار ۹۸|نخستین جشنواره ملی آیین‌های نوروز در کرمانشاه برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه محور فعالیت دوم خرداد را روز شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم و برگزاری شب احیا عنوان کرد و افزود: میثاق با شهیدان و سرکشی به خانوادههای معظم شهدا و برگزاری مراسم احیا بر سر مزار شهدای گمنام از جمله برنامههای این روز است.

وی با اشاره به اینکه تبیین اهداف عملیات پیروزمندانه بیتالمقدس، روز آزادسازی خرمشهر و حضور در نماز جمعه محور فعالیت روز سوم خرداد در استان است گفت: حضور فرماندهان و پیشکسوتان و شرکت در نماز جمعه و پرداختن به حماسه آزادسازی خرمشهربرای این روز برنامهریزی شده است.

محمدی محور فعالیت چهارم خرداد را توجه به روز مقاومت مردم استان در دوران دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: برگزاری ویژه برنامه این روز، حماسه مردم استان و تبیین ثمره پایداری و مقاومت مردم در برابر هجوم بعثی در دوران دفاع مقدس از جمله برنامههای این روز است.

خبر جدید  آیت‌الله ممدوحی: آموزه‌های فتنه ۸۸ برای عبرت‌آموزی بازخوانی شود

محمدی با اشاره به برنامههای مشترک و ویژه به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر بیان کرد: مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان به میزبانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در کرمانشاه برگزار میشود.

وی از تجلیل از کارکنان ایثارگر دوران دفاع مقدس به ویژه عملیات بیتالمقدس توسط سازمانها و نهادها خبرداد و گفت: ویژه برنامه میثاق با شهیدان با محوریت بنیاد شهید و امور ایثارگران در روز پنجشنبه دوم خرداد ماه در مزار شهدای سراسر استان برگزار میشود.

خبر جدید  بیش از یک میلیون کارت ملی هوشمند برای مردم کرمانشاه صادر شد

محمدی بیان کرد: ویژه برنامه آزادسازی خرمشهر با عنوان «بانگ مقاومت و پیروزی» که همزمان از صدا و سیمای استان پخش میشود در معابر و اماکن عمومی ساختمانهای ادارات و وسایل نقلیه عمومی پخش میشود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه هدف از اجرای این برنامهها را ترویج فرهنگ ولایتمداری مقاومت خودباوری دینی و ملی و حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس عنوان کرد.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه