11:57:00 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
پارک بانوان کرمانشاه شهریور امسال به بهره برداری می رسد
پارک بانوان کرمانشاه شهریور امسال به بهره برداری می رسد
کرمانشاه_عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: پارک بانوان این شهر شهریور امسال به بهره برداری می رسد و از مهر ماه بانوان می توانند از آن استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مازیار رضایی صبح امروز چهارشنبه در همایش ورزش صبحگاهی و صبحانه سالم اظهار داشت: تا پایان شهریور پارک بانوان به بهره برداری می‌رسد و مهر امسال بانوان می‌توانند در آن به فعالیت‌های ورزشی بپردازند.

عضو شورای شهر کرمانشاه افزود: تعداد گروه‌های ورزشی صبحگاهی تا آخر امسال از ۱۳ گروه به ۲۶ گروه در کرمانشاه خواهد رسید.

یحیی پاسدار عضو انجمن تغذیه کشور نیز در این همایش اظهار داشت: خوردن غذا می‌تواند ما را بیمار یا سالم نگهدارد همچنین سالم خوردن و بهتر خوردن غذا دلیلی برای مصرف غذای گران قیمت نیست.

خبر جدید  گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه آماده اعزام به مناطق زلزله زده است

وی با تاکید بر اینکه غذای ارزان سالم‌تر است گفت: باید در تهیه مواد غذایی سالم و طبخ سالم غذا در آشپزخانه دقت کنند و باید بتوانند غذایی متناسب با بدن بپزند که قابل هضم باشد.

عضو انجمن تغذیه کشور با بیان اینکه بهتر است لیست خرید مواد غذایی از قبل مشخص باشد افزود: هیچ روغن خوبی نداریم در انتخاب روغن دقت کنید در واقع روغن خوب در بطری به ما فروخته نمی‌شود.

خبر جدید  اغماض و روابط ناسالم ساخت‌ و ساز خسارات زلزله را بیشتر کرد

پاسدار همچنین روغن‌های مایع را بهتر از روغن جامد دانست که کمتر به سلامتی آسیب می‌زند گفت: هرچه روغن بیشتر حرارت ببیند بیشتر آسیب می‌رساند و سبب تولید اسیدهای چرب ترانس می‌شود.

وی افزود: به شرطی که انتخاب غذا آگاهانه انجام شود می‌تواند سالم باشد در واقع غذا باید به مثابه دارو به اندازه و درست مصرف شود تا مجبور به مصرف مداوم دارو نباشیم.

خبر جدید  حادثه رانندگی در استان کرمانشاه ۶ کشته به جا گذاشت

کد خبر ۴۵۹۸۹۷۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه