12:25:02 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
پایان ساخت واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد در مناطق زلزله‌زده
پایان ساخت واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد در مناطق زلزله‌زده
کرمانشاه_مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از افتتاح ۱۲۲ واحد از منازل خسارت دیده زلزله طی امروز خبر داد و گفت: پایان بازسازی مناطق زلزله زده را اعلام می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خدرویسی در گفتگو با خبرنگار مهر از اقدامات شایسته کمیته امداد در خصوص بازسازی واحدهای خسارت دیده ناشی از زلزله سال ۹۶ سخن گفت و اظهار داشت: تاکنون ۵ هزار و ۲۰۰ واحد از منازل خسارت دیده مددجویان کمیته امداد به بهره‌برداری رسیده است.

وی از افتتاح ۱۲۲ واحد از منازل خسارت دیده زلزله طی امروز و با حضور رئیس کمیته امداد کشور خبر داد و افزود: به این ترتیب پایان بازسازی مناطق زلزله زده را اعلام می‌کنیم.

خبر جدید  کرمانشاه قهرمان مسابقات سپک تاکرا زیر ۲۳ سال کشور شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در ادامه فعالیت‌های انجام شده در حوزه‌های مختلف کمیته امداد (ره) اشاره کرد و یادآور شد: در حوزه مشارکت‌های مردمی استان کرمانشاه با عملکرد ۷۲ میلیارد تومانی در حوزه‌های انفاقات، زکات، صدقات و … با توجه به شرایط استان به لحاظ منابع اقتصادی عملکرد قابل قبولی است.

خبر جدید  دولت نباید از محل زکات کارهایش را انجام دهد

وی خاطر نشان کرد: در حوزه فرهنگی نیز استان کرمانشاه در شوق زیارت جزو استان‌های برتر بود و تا کنون توانستیم کل اهالی روستای بی نهر در مناطق زلزله زده را طبق دستور رئیس کمیته امداد کشور و همچنین تعداد ۵۰۰ نفر از روستای حسن آباد را به مشهد مقدس اعزام کنیم و طبق برنامه‌ریزی‌ها ما بقیه اهالی نیز اعزام خواهند شد.

خبر جدید  کسب نشان طلای رقابت‌های بین المللی کاراته توسط ورزشکار نوجوان کرمانشاهی

خدرویسی در بخش دیگری از سخنانش از کسب مقام اول استان در حوزه اشتغال خبر داد و بیان داشت: استان کرمانشاه با پرداخت بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان برای ۵۰۳۰ نفر عنوان اول در حوزه اشتغال را به خود اختصاص داده است.

کد خبر ۴۶۰۶۳۶۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه