10:17:28 - دوشنبه 5 مارس 2018
پایش زیستگاه های قصرشیرین برای کنترل آنفلوآنزای فوق حادپرندگان
پایش زیستگاه های قصرشیرین برای کنترل آنفلوآنزای فوق حادپرندگان
به گزارش خبرنگار مهر، شهریار پاکباز امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از پایش زیستگاه های طبیعی قصرشیرین به منظور بررسی وضعیت سلامت پرندگان مهاجر از نظر بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان خبر داد. وی افزود: در راستای اجرای برنامه های کنترل و مراقبت بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بازدید مشترک شبکه دامپزشکی با همکاران محیط

به گزارش خبرنگار مهر، شهریار پاکباز امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از پایش زیستگاه های طبیعی قصرشیرین به منظور بررسی وضعیت سلامت پرندگان مهاجر از نظر بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان خبر داد.

وی افزود: در راستای اجرای برنامه های کنترل و مراقبت بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بازدید مشترک شبکه دامپزشکی با همکاران محیط زیست شهرستان از سطح زیستگاه های تحت پوشش شهرستان قصرشیرین انجام گرفت.

خبر جدید  هیجانی و کوتاه‌مدت وارد بازار بورس نشوید

این مسئول ادامه داد: با همکاری شبکه دامپزشکی و مرکز بهداشت، پایش و مراقبت واحدهای پرورش طیور روستایی نیز در این خصوص انجام شد و در این رابطه به پرورش دهندگان توصیه های لازم ارائه گردید.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان قصرشیرین تصریح کرد: تاکنون هیچگونه گزارشی در خصوص تلفات پرندگان  به این شبکه اعلام نشده است، لذا مراقبت و پایش با همکاری ادارات ذیربط در دستور کار این شبکه قرار دارد.

خبر جدید  شهردار کرمانشاه بالاخره استعفا داد

دکتر پاکباز با اشاره به شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سطح طیور بومی برخی از شهرستان های استان کرمانشاه، به روستاییان نیز توصیه کرد که ضمن جداسازی محوطه نگهداری طیور بومی از پرندگان وحشی از تماس این طیور جلوگیری کنند.

وی با تاکید بر خودداری از شکار پرندگان وحشی، از مردم خواست که هرگونه تلفات در طیور را به نزدیکترین شبکه دامپزشکی و یا از طریق تلفن چهاررقمی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ به اطلاع کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برسانند.

خبر جدید  اولین همایش زکات شهرستان پاوه در سالن همایش ارشاد اسلامی برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه