۱۱:۱۱:۰۹ - سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷
پدری که فیلم استعمال مواد مخدر کودک ۳ ساله‌اش را منتشر کرد
پدری که فیلم استعمال مواد مخدر کودک ۳ ساله‌اش را منتشر کرد
ایلنا: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری پدری که به قصد تفریح و سرگرمی فرزند ۳ ساله خود را مجاب به استعمال موادمخدر و سپس فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده…

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری پدری که به قصد تفریح و سرگرمی فرزند ۳ ساله خود را مجاب به استعمال موادمخدر و سپس فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ علی کریمی در این باره گفت: اخیرا انتشار کلیپی در فضای مجازی و شبکههای اجتماعی که در آن کودکی حدودا ۳ ساله مشغول استعمال مواد مخدر بود، با واکنش های منفی شهروندان مواجه شد.

وی افزود: جریحهدار شدن احساسات شهروندان و تقاضای آنها مبنی بر شناسایی و عوامل این کار، پلیس فتا را برآن داشت تا هرچه سریعتر نسبت به این کار اقدام کند.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از تحقیق فراوان و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی پدر کودک خردسال شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه ادامه داد: این فرد در بازجوییهای انجام شده هدف از وادار کردن کودک خردسالش به استعمال مواد مخدر و پخش آن در فضای مجازی را تفریح و سرگرمی عنوان کرد.

وی همچنین از معرفی این فرد به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

سرهنگ کریمی تاکید کرد: انتشار هر گونه فیلم و عکس در فضای مجازی که منجر به جریحه دار شدن احساسات عمومی شود جرم بوده و پلیس فتا نسبت به موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا با ابراز تاسف از اینکه شبکههای اجتماعی برای برخیها به محلی برای انتشار تصاویر و فیلم های کارهای خلاف قانون تبدیل شده است، گفت: این افراد برای دیده شدن دست به هرکاری زنندهای میزنند که نتیجه آن جریحهدار شدن احساسات شهروندان است.


منبع :: https://www.ilna.ir
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه