11:11:09 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
پدری که فیلم استعمال مواد مخدر کودک ۳ ساله‌اش را منتشر کرد
پدری که فیلم استعمال مواد مخدر کودک ۳ ساله‌اش را منتشر کرد
ایلنا: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری پدری که به قصد تفریح و سرگرمی فرزند ۳ ساله خود را مجاب به استعمال موادمخدر و سپس فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده…

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری پدری که به قصد تفریح و سرگرمی فرزند ۳ ساله خود را مجاب به استعمال موادمخدر و سپس فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ علی کریمی در این باره گفت: اخیرا انتشار کلیپی در فضای مجازی و شبکههای اجتماعی که در آن کودکی حدودا ۳ ساله مشغول استعمال مواد مخدر بود، با واکنش های منفی شهروندان مواجه شد.

خبر جدید  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه منصوب شد

وی افزود: جریحهدار شدن احساسات شهروندان و تقاضای آنها مبنی بر شناسایی و عوامل این کار، پلیس فتا را برآن داشت تا هرچه سریعتر نسبت به این کار اقدام کند.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از تحقیق فراوان و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی پدر کودک خردسال شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه ادامه داد: این فرد در بازجوییهای انجام شده هدف از وادار کردن کودک خردسالش به استعمال مواد مخدر و پخش آن در فضای مجازی را تفریح و سرگرمی عنوان کرد.

خبر جدید  دستگیری تعدادی از مدیران یک دستگاه به علت تضییع حقوق مردم

وی همچنین از معرفی این فرد به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

سرهنگ کریمی تاکید کرد: انتشار هر گونه فیلم و عکس در فضای مجازی که منجر به جریحه دار شدن احساسات عمومی شود جرم بوده و پلیس فتا نسبت به موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

خبر جدید  نوای موسیقی سنتی ایرانی در ژاپن طنین‌انداز شد

رئیس پلیس فتا با ابراز تاسف از اینکه شبکههای اجتماعی برای برخیها به محلی برای انتشار تصاویر و فیلم های کارهای خلاف قانون تبدیل شده است، گفت: این افراد برای دیده شدن دست به هرکاری زنندهای میزنند که نتیجه آن جریحهدار شدن احساسات شهروندان است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه