16:47:48 - دوشنبه 12 فوریه 2018
پرداخت بیش از ۸۵ درصد خسارت دامداران آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه
پرداخت بیش از ۸۵ درصد خسارت دامداران آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه
۸۵ درصد خسارات وارده به دامداران آسیب دیده در زلزله استان کرمانشاه یرداخت می‌شود و در روزهای آینده هم مابقی خسارات پرداخت خواهد شد. به گزارش خبرگزاری برنا؛ خسرو شهبازی رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در باره وضعیت سطح زیر کشت اراضی آبی ودیم استان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، گفت: امسال علی‌رغم اینکه با

۸۵ درصد خسارات وارده به دامداران آسیب دیده در زلزله استان کرمانشاه یرداخت می‌شود و در روزهای آینده هم مابقی خسارات پرداخت خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ خسرو شهبازی رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در باره وضعیت سطح زیر کشت اراضی آبی ودیم استان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، گفت: امسال علی‌رغم اینکه با خشک‌ترین تاریخ هواشناسی کشور مواجه هستیم اما سطح زیرکشت استان۹۷ هزارهکتار آبی و ۳۱۶ هزارهکتار دیم است.

خبر جدید  زمین لرزه ۴/۶ دهم ریشتری در تازه آباد

وی افزود: هم اکنون بیش از ۹۵ درصد محصولات کشاورزی مورد نیاز در داخل تولید شده و بی‌نیاز از واردات هستیم.

رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تاکنون در بخش صادرات کشاورزی فعالیت قابل قبولی داشته‌ایم و باید در بحث کشاورزی در کشور به سمتی برویم که بازار صادراتی از جمله بازار روسیه را بتوانیم تصاحب کنیم.

خبر جدید  کاهش وام زلزله‌زدگان صحت ندارد/ 3600 نفر وام 5 میلیونی گرفته‌اند

شهبازی به میزان خسارت وارده به بخش کشاورزی اشاره کرد و ادامه داد: به دامدارانی که در زلزله دام‌های آنها بر اثر زلزله تلف شده برای دام سبک ۶۰۰ هزارتومان و دام سنگین ۳ میلیون تومان کمک بلاعوض تعلق گرفته است.

وی افزود: ۷۷ میلیارد تومان کمک بلاعوض هم  به بخش کشاورزی اختصاص داده شده و علاوه برآن ۲۰۰میلیارد تومان تسهیلات برای حوزه کشاورزی مناطق آسیب دیده  مصوب شده است.

خبر جدید  توزیع بیش از ۱۵۰ هزار اصله نهال اکالیپتوس در استان کرمانشاه

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه