1:15:10 - جمعه 18 ژانویه 2019
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زلزله‌زدگان از سوی آستان قدس
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زلزله‌زدگان از سوی آستان قدس
کرمانشاه_معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از پرداخت یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی بدون بهره به زلزله‌زدگان از سوی آستان قدس رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ناصری ظهر امروز در آئین مهرورزی تکریم و حمایت از ۲۰۰ خانواده زلزله زده و ۶۰۰ زوج نوعروس استان کرمانشاه اظهار داشت: ۲۳۰۰ نفر کرمانشاهی در طرح خادمیاری آستان قدس رضوی در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۱۰۰ نفر فعال و بالغ بر ۵۰۰ نفر تا کنون ملبس به لباس خادمیاری شدند.

وی از فعالیت کانون های اطعام محرومان، اردویی، سلامت و درمان، اشتغال و کارآفرینی و خادمیاران خبر داد و افزود: خادمیاران در سطح استان در این راستا به فعالیت های مختلف مشغول هستند.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضویبیان کرد: در کانون سلامت و درمان با ۳۲ پزشک و ۷۰ پرستار و پزشک یار تا کنون ۱۸ بار جهت مداوا به مناطق زلزله زده اعزام داشتند و به بیش از ۸۰۰ بیمار خدمات درمانی ارائه دادند.

خبر جدید  کمک ۶،۵ میلیارد تومانی مردم کرمانشاه به جشن نیکوکاری

وی گفت: در کانون اشتغال و کارآفرینی یک میلیارد تومان تسهیلات و ۶۲ طرح برای مناطق زلزله زده و مناطق هدف با تسهیلات ۳۰ میلیون تومان و بهره صفر درصد داریم.

ناصری با اشاره به اینکه تا کنون ۹۰۰۰ زیارت اولی به مشهد مقدس اعزام شده اند، گفت: ارسال ۳۷۰ دستگاه خودرو از لوازم مورد نیاز زلزله زده ها و توزیع ۷۰۰۰ بسته لوازم تحریر بین دانش آموزان و تقسیم ۳ مرحله عقیقه بین آسیب دیدگان زلزله از دیگر اقدامات آستان قدس رضوی طی این مدت است.

خبر جدید  انتقاد از وضعیت بیمارستانی که در حد خاکبرداری ماند

وی یادآور شد: همچنین آستان قدس رضوی در جهت محرومیت زدایی اقدام به استقرار کارگاه بتن ریزی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب کرده است تا با قیمت مناسب بتن را در اختیار آنها قرار دهد.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی تصریح کرد: حدود ۲۰۰ خانه مددجوی کمیته امداد که توسط سپاه تکمیل شده از طریق آستان قدس رضوی به هر خانواده ۲ میلیون کمک بلاعوض داده شده است.

خبر جدید  دایرة‌المعارف حماسه دفاع مقدس در کرمانشاه تدوین می‌شود

وی گفت: در راستای تشویق و ترغیب جوانان به امر ازدواج به ۳۰ زوج جوان ۲ میلیون کمک بلاعوض جهت خرید کالای ایرانی اهدا شده است. که در این مراسم به ۱۵ زوج این مبلغ اهدا شد.

ناصری از پرداخت تسهیلات ۵ میلیون تومانی بی بهره توسط آستان قدس از اول بهمن ماه به ۶۰۰ نوعروس خبر داد و بیان داشت: تا کنون ۱۲۰ زوج این تسهیلات را دریافت کرده اند.

کد خبر ۴۵۱۵۸۰۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه