1:53:18 - جمعه 18 ژانویه 2019
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زلزله‌زدگان کرمانشاه
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زلزله‌زدگان کرمانشاه
رئیس پلیس راه استان با اشاره به آغاز بارش باران و برف در نقاط مختلف کرمانشاه، از لغزنده بودن محور‌های مواصلاتی استان خبر داد و از رانندگان خواست هنگام تردد احتیاط لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، محمدحسن ناصری امروز در آیین اختتامیه طرح مهروزی آستان قدس رضوی که با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زلزلهزدگان کرمانشاهحضور نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در تالار کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد، مبلغ اهدایی آستان قدس را ۲ میلیون تومان برای هر زوج و خانواده زلزله زده و ارائه سه میلیون تومان تسهیلات بدون بهره عنوان کرد.
وی افزود: تاکنون به ۵۸۵ زوج جوان مددجوی کمیته امداد در مناطق محروم از جمله مناطق زلزله زده کارت ۲ میلیون تومانی پرداخت شده است.
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی گفت: همچنین تاکنون به ۱۶۰ خانواده زلزله زده و مناطق محروم عثمان وند کارت ۲ میلیون تومانی اهدا شده و امروز نیز به ۴۰ خانواده کارت ۲ میلیون تومانی داده میشود.
ناصری با بیان اینکه تاکنون آستان قدس رضوی به هزار نفر محروم در استان کارت هدیه پرداخت کرده است، اظهار داشت: آستان قدس همچنین در راستای محرومیت زدایی مناطق محروم و روستایی کرمانشاه ۱۰ تا ۲۰ درصد کمک هزینه ساخت و سازهایی که توسط گروههای جهادی در مناطق محروم انجام میشود را پرداخت کرده است.
وی همچنین از اعطای یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغال بدون بهره آستان قدس رضوی در کرمانشاه خبر داد و گفت: آستان قدس رضوی این تسهیلات را برای کمک به اشتغال استان در نظرگرفته که سقف آن برای هر فرد ۳۰ میلیون تومان است.
معاون نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه؛ خدمات پزشکی و دارویی رایگان برای ۸۰۰ نفر، توزیع ۵۰ هزار بسته غذایی گرم و برپایی سه موکب در اربعین حسینی، اعزام هشت هزار زائر اولی به حرم امام رضا (ع)، توزیع ۱۴۰ راس گوسفند بین خانواده فقرا، توزیع هفت هزار بسته لوازم تحریری بین دانش آموزان محروم از جمله مهمترین اقدامهای این نمایندگی در استان کرمانشاه در طول یکسال گذشته دانست.
ناصری همچنین از ثبت نام ۲ هزار و ۳۰۰ داوطلب برای خادم یاری آستان قدس رضوی در کرمانشاه خبر داد و گفت: تاکنون هزار و ۱۵۰ نفر از این تعداد فعال شده اند و ۵۰۰ نفر نیز ملبس به لباس خادمیاری در ۸۰ کانون و محله در سطح استان هستند.
وی خاطرنشان کرد: ۱۷ گروه جهادی مختلف اعم از پزشکی، فنی مهندسی در قالب هشت کارگروه تخصصی در استان کرمانشاه در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم در نمایندگی آستان قدس رضوی فعال هستند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  چرا کلاس درس عملی سرپل ذهاب متقاضی ندارد؟!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه