12:29:30 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
پرداخت تسهیلات اشتغال به اصحاب فرهنگ و هنر در استان کرمانشاه
پرداخت تسهیلات اشتغال به اصحاب فرهنگ و هنر در استان کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: در مدت ۲ ماه گذشته ۱۲ جلسه شورای اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برای پیگیری شرایط اعطای تسهیلات به اصحاب فرهنگ و هنر برگزار شده است و با توجه به تاکید دکتر جعفری مدیرکل محترم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: در مدت ۲ ماه گذشته ۱۲ جلسه شورای اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برای پیگیری شرایط اعطای تسهیلات به اصحاب فرهنگ و هنر برگزار شده است و با توجه به تاکید دکتر جعفری مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی  این جلسات به صورت هفتگی برگزار می شود.

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: صنوف وابسته به فرهنگی و ارشاد اسلامی از گستردگی بالایی برخوردار هستند و از آنجا که این صنوف نیازمند تخصص و مهارت و علاقه فردی است امکان اشتغال در آن به گونه ای دارای ثبات است.

خبر جدید  تصویب بودجه ۸۹۰ میلیارد تومانی سال ۹۷ شهرداری کرمانشاه

بابلی افزود: اصحاب فرهنگ و هنر  به کارشان علاقه دارند و این علاقمندی باعث شده است در سخت ترین شرایط مالی کارشان را رها نکنند به همین دلیل است که اگر حمایتی از اصحاب فرهنگ و هنر  صورت گیرد در حقیقت هم باعث راندمان کاری آنها خواهد شد و هم به نوعی زمینه اشتغال گسترده ای فراهم خواهد شد.

رئیس کمیته اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود : از آنجا که حوزه های فرهنگی هنری خدماتی هستند و اعتبارات حمایتی از این حوزه ها پایین است اعطای تسهیلات مناسب و کم سود می تواند نقش ارزشمندی در تداوم فعالیت اصحاب فرهنگ و هنر داشته باشد.

خبر جدید  بازدید ۲۰ هزار مسافر نوروزی از جاذبه‌های گردشگری سنقر

بابلی در ادامه افزود: هم اکنون تسهیلات در قالب مشاغل خانگی مستقل تا سقف ۵ میلیون تومان، پشتیبان و تحت پوشش تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و با سود ۴ درصد به اصحاب فرهنگ و هنر پرداخت می شود و بخش عمده ای از درخواست های متقاضیان انجام شده است.

خبر جدید  بخشودگی یک دوره کارکرد تلفن‌های مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده

 معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: علاوه بر وام مشاغل خانگی، طرح اشتغال نیز در حال انجام است و متقاضیان نیز در صورت ارائه طرح فنی می توانند از این طرح  استفاده کنند که داری یارانه نیز است.

بابلی گفت: پرونده متقاضیان وام مشاغل خانگی تکمیل شده و ظرف دو سه روز آینده به اداره کار معرفی می شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه